Facebook Google+ Twitter

Malowane barany w dobre ręce oddamy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-09 22:07

Poziom -1 CH BlueCity zmienił się w łąkę pełną baranków szukających domów. Te, które znajdują nowych właścicieli, aż do 18 kwietnia będą chwalić się tym, do kogo należą. Pozostałe – czekając na przygarnięcie – cierpliwie, ale ochoczo zapras

Akcja „Pomaluj mi baranka – wielki gest dorosłego dla kogoś małego” to projekt inicjujący działalność Fundacji MyMind Polska, której misją jest upowszechnianie dostępu do usług terapeutycznych. Kwietniowa akcja ma na celu zdobycie funduszy na stworzenie i wyposażenie specjalistycznej sali do integracji sensorycznej oraz sfinansowanie zajęć terapeutycznych dla dzieci, które nie mogą korzystać z terapii SI w prywatnych ośrodkach. Jako pierwsi z pomocy Fundacji MyMind Polska będą mogli skorzystać ci mali mieszkańcy Warszawy, którzy – ze względu na nieprawidłowe współdziałanie takich zmysłów, jak: wzrok, słuch, dotyk, smak, węch czy równowaga i czucie głębokie – mają kłopoty z uczeniem się, zachowaniem, koncentracją i prawidłowym rozwojem społeczno-emocjonalnym.

Ambasadorem akcji jest Karolina Nowakowska, aktorka znana z seriali: „M jak Miłość” czy „Samo życie”. Udział potwierdzili także: Anna Popek, Paulina Holtz, Olga Borys, Jacek Rozenek, Odeta Moro-Figurska, Laura Łącz, Rafał Maserak, Monika Mrozowska, Paulina Chylewska, Karolina Borkowska, Barbara Bursztynowicz.

- Cel jest szczytny, więc do udziału w akcji zapraszamy fundatorów, darczyńców i sponsorów, którzy mogą wesprzeć naszą fundację i tym samym pomóc dzieciom wymagającym terapii z zakresu integracji sensorycznej. Każdy gest pomocy – bez względu na skalę i rodzaj – jest ważny. Dlatego liczymy na zaangażowanie nie tylko dużych firm, ale też przedsiębiorców, szkół, przedszkoli i osób prywatnych – mówi Agnieszka Rost, dyrektor marketingu Fundacji MyMind Polska.

Punktem kulminacyjnym dwutygodniowej akcji – organizowanej przez Fundację MyMind Polska i CH Blue City – będzie spotkanie z udziałem aktorów i ulubieńców telewidzów, którzy już w niedzielę, 13 kwietnia wymalują barankom nową, kolorową przyszłość. Przygarnąć i pomalować baranka może każdy. Tu nie ma ograniczeń. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Więcej informacji uzyskać można pod adresem: mmp@hellopr.pl.

Więcej informacji na: www.mymind.pl. Dołączcie do nas również na Facebooku: „Pomaluj mi baranka – wielki gest dorosłego dla kogoś małego”.
( Hello PR)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.