Facebook Google+ Twitter

Małpa wywróżyła Niemcom klęskę w meczu z Austrią

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-14 14:32

Niemcy przegrają w poniedziałkowym meczu z Austrią i odpadną z piłkarskich Mistrzostw Europy. Taki czarny scenariusz wywróżyła naszym grupowym rywalom... małpa z ogrodu zoologicznego w Chemnitz we wschodnich Niemczech.


Opiekunowie z tamtejszego zoo bawią się w oryginalne przepowiednie, podając zwierzętom dwa rodzaje pożywienia. Przyporządkowane są one drużynom występującym w danym meczu. Wygra ta, po której pokarm sięgnie karmiony zwierzak.

W ten sposób małpa "Baileys" z gatunku miko czarny wywróżyła Niemcom porażkę, oznaczającą odpadnięcie z turnieju. Wybierając pożywienie zdecydowała się bowiem na rodzynki, które reprezentowały Austrię.

Choć to tylko zabawa, niemieccy kibice mogą mieć powody do niepokoju. Zwierzęta z zoo w Chemnitz do tej pory bezbłędnie "typowały" bowiem wyniki meczów reprezentacji Niemiec. Jeżozwierz "Leon" przepowiedział jej zwycięstwo nad Polską sięgając po suchary. Za to jeden z polarnych lisów "skazał" Niemców na porażkę z Chorwatami, decydując się na przyporządkowane tej drużynie drobiowe mięso.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.