Facebook Google+ Twitter

Maltański Piknik na Trawie już w niedzielę!

Agencja Promocyjna Locco Event - organizuje w niedzielę, 9 sieronia nad poznańskim kąpieliskiem Malta event „Maltański Piknik na Trawie”.

Jaki jest cel organizowanego wydarzenia? Zachęcenie poznaniaków i mieszkańców okolicznych miejscowości do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Od godziny 12 do 20 goście pikniku będą mieli niebywałą okazję spędzić aktywnie i zdrowo czas. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji:

12.00 - Aerobik (ok. 45 min.) - startujemy z Fabryką Formy. Aerobic Dance to zajęcia, które dodadzą energii na cały dzień.
13.00 - Capoeira (ok. 45 min.) - pokaz oraz nauka walki i tańca w jednym, połączonych z muzyką i śpiewem. Doskonała harmonia wszystkich elementów dostarczy uczestnikom eventu wielu niezapomnianych wrażeń. Z tą coraz popularniejszą formą walki zapoznają „ludzie gumy” czyli członkowie grupy Unicar.
14.00 - Latino (ok. 45 min.) - widowiskowe układy choreograficzne rodem z Hiszpanii. Ich nauka, pod przewodnictwem profesjonalnego instruktora nie sprawi problemu żadnemu uczestnikowi spotkania. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek!
15.00 - Gry i zabawy (ok. 60 min.) - mnóstwo emocji dla dużych i małych oraz wiele atrakcyjnych nagród do wygrania.
16.15 - Taekwon-do (ok. 45 min.) - pokazy wicemistrzów Polski dostarczą dreszczyku emocji, a udział w darmowej lekcji taekwon-do pozwoli poczuć się jak prawdziwy wojownik.
17.00 - Salsa kubańska (ok. 60 min.) - gorące kubańskie rytmy w zaskakującej oprawie. Pokaz i nauka z udziałem wiccemistrza Polski w rueda de casino, jego partnerki i pasjonatów salsy z klubu Muchos Patatos.
18.00 - Gry i zabawy - ciąg dalszy (ok. 60min) - kolejny set konkursów, w których można wygrać niebanalne nagrody.
19.00 - Mambo (ok. 45 min.) - widowiskowe pokazy i animacje wielokrotnego mistrza Polski, IV- wicemistrza świata w tym latynoskim stylu tańca i jego partnerki wprawią w doskonały nastrój. Sponsorem pokazu jest Developer Hausner.

Ponadto, przez cały czas trwania eventu każdy nieodpłatnie będzie mógł skorzystać z konsultacji i porad wielu specjalistów, którzy doradzą wszystkim uczestnikom jak prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Wśród nich znajdą się: specjaliści z Prywatnej Kliniki Certus (dzięki którym będziemy mogli m.in. zbadać poziom glukozy we krwi), dermokonsultantki, dietetyczki, trenerzy fitness i instruktorzy ćwiczeń siłowych, fizjoterapeuci, specjalistki od wizażu, makijażu i stylizacji. Dla dzieci bezpłatne przejażdżki kucykiem. Rodzice będą mogli zostawić swe pociechy pod czujnym okiem animatorek czasu wolnego, które zabawią dzieci m.in. gimnastyką smyka.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.