Facebook Google+ Twitter

Maltretowane konie u szefa radia Parada

10 poranionych i skrajnie wycieńczonych arabów zabrało Pogotowie i Straż dla Zwierząt z posiadłości w Prądzewie koło Łęczycy. Konie "hoduje" tam Krzysztof Kubasiewicz, łódzki polityk, biznesmen i szef lokalnego Radia Parada. - Horror - mówi Grzegorz Bielawski z Pogotowia i Straży dla Zwierząt w Trzciance. - 10 koni trzeba było zabrać natychmiast. Kolejne też powinniśmy wziąć, tylko nie mamy na razie gdzie ich umieścić. Zwierzęta od wielu miesięcy żyły w półmetrowych stertach odchodów, bez ściółki. W najgorszym stanie było kilka źrebaków, którym w skórę wrastały kantary. Skóra gniła, ropiała. Konie były wychudzone. Za każdym razem, gdy przeżuwały siano, odczuwały straszny ból i cierpiały niewyobrażalnie - opowiada Krystyna Kukawska, inspektor Pogotowia i Straży dla Zwierząt w Trzciance.

http://wyborcza.pl/1,75248,6952807,Maltretowane_konie_u_szefa_radia_Parada.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

.
  • .
  • 30.06.2011 16:41

Rodzina Adamsów - Krzysztof Kubasiewicz & Ewa Kubasiewicz & Justyna Kubasiewicz

Radio Parada! ha ha ha "radio"... Kiedyś nadawali Kącik Pani Stefanii Wiadro z muzyką Discopolo zawsze po siódmej rano. A teraz przez prawie cały weekend "Party Line" prowadzone przez "prezentera" o gejowskim głosie! Kilkanaście lat temu to jeszcze w miarę dało się tego słuchać, ale prezenterzy pouciekali z tego pseudoradia, a teraz trzyosobowy "zarząd radia": Kubasiewicz, Kubasiewiczówna i ich córka - rodzina adamsów (tak ich nazywają byli pracownicy) + trzech prezenterów. Jeśli ktoś tam idzie pracować to tylko z tego powodu że nie może znaleźć pracy gdzieś indziej. :) <<<< Oddaj swój głos na Kubasiewicza! Kłopotom w nos Hej! z nami się śmiej! >>>>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi.Jeden traktuje kota ,psa czy konia jak najlepszego przyjaciela ,a inny z tak bezmyślnym okrucieństwem.Czasem mnie kusi prawo "oko za oko,..." Należałoby pana umieścić w takich warunkach na jakiś czas może wtedy by dotarło!

Komentarz został ukrytyrozwiń

a biznesmen na pewno się wszędzie chwalił, że jest właścicielem stadniny...Taki lans..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.