Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

120535 miejsce

Mały chłopiec maltretujący kota na filmie. Burza w internecie

Kilkuletni chłopiec znęcający się nad kotem. Takie obrazki można było zobaczyć na filmiku "Kot kaskader", który w serwisie YouTube zamieścił użytkownik "sharki175". Film był dostępny na stronie od października.

Screen z filmiku / Fot. screenFilm opublikowany na portalu YouTube wywołuje spore emocje nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Na amatorskim filmiku można zobaczyć jak mały chłopiec najpierw dusi kota. Później kilkakrotnie uderza kotem o ścianę i kanapę, trzymając go za ogon. "Dzieciak kontra kot. Prawdziwa historia" taki napis pojawia się po wciśnięciu przycisku play. Autor szokującego filmu nie wyraża skruchy, wręcz przeciwnie, kpi pisząc: "Chciałbym powiedzieć, że żaden kot nie ucierpiał przy kręceniu tej sceny. No właśnie: chciałbym powiedzieć :b".

Kot próbował niejednokrotnie uciec z rąk maltretującego go dziecka, jednak za każdym razem, gdy mu się to udało, chłopiec wyciągał go zza szafy, co sprawiało mu niezmierną radość. Na filmie nie można też zauważyć, żeby osoba filmująca próbowała powstrzymać "bawiące" się dziecko. Co więcej, można przypuszczać, że miała być to pierwsza część filmu, w którym dziecko znęca się nad kotem, bowiem autor na końcu dodał napis "To be continued". Miejmy nadzieję, że ciągu dalszego nie będzie.

Bulwersującym nagraniem zajęła się policja. Użytkownik "sharki175" usunął swoje konto, a co za tym idzie z serwisu zniknął filmik. Jednak został on już opublikowany w wielu serwisach internetowych w Polsce, ale także i za granicą, gdzie na forach wypowiadają się na jego temat miłośnicy zwierząt. Na naszych forach internetowych również wrze. Filmik wzbudził w internautach spore emocje. Na forum platformy Kontakt24 internautka ~daria pisze "to okropne jak mozna tak wychowywac dziecko i krecic film z malym oprawca w roli glownej,kim w przyszlosci bedzie ten dzieciak.....jakimś seryjnym zabójca o przerażającym, zwierzęcym wyglądzie???". Jest to jeden z wielu takich komentarzy.

Warto przypomnieć, że znęcanie się nad zwierzętami według polskiego prawa jest karalne i grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednak czy taka kara jest wystarczająca? Jaka kara powinna grozić za znęcanie się nad zwierzętami Waszym zdaniem?

Film został zamieszczony również w portalu ONET.pl. Jeżeli chcesz go obejrzeć kliknij tutaj!

Czytaj też: Dramatyczny film w internecie. Kilkulatek znęca się nad kotem

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

Tsumi Azumi
  • Tsumi Azumi
  • 10.01.2011 21:19

Polskie prawo jest za mało surowe na takie wypadki. Skoro te gnojki były na tyle dorosłe by zrobić coś takiego niech poczują sie na tyle dorośli by odpowiedzieć za swoje czyny. Przerażające jest również to, że potraktowali to jako dobrą zabawe, byli niewzruszeni tym co robili. Wogle gdzie byli rodzice, nie zauwazyli,że z kotem jest coś nie tak? z tymi gnojkami już wcześniej musiało być coś nie tak, wogle nie powinni mieć zwierząt a kara powinna być tak bolesna jak odniósł ją ten kociak

Komentarz został ukrytyrozwiń
monika
  • monika
  • 04.01.2011 22:19

nie ma nikczemniejszej istoty od czlowieka, nigdy nie było i nie będzie ! ukarac ich i to STRASZNIE. WSZYSTKICH MALTRETUJĄCYCH I ZNĘCAJĄCYCH SIĘ NAD ZWIERZĘTAMI !! Może to ich nauczy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ukarac surowo kazdego sadys
  • ukarac surowo kazdego sadys
  • 04.01.2011 22:09

jak patrze na te minusy to wierzyc mi sie nie chce ze jeszcze istnieja ludzie ktorzy je daja, ta znieczulica spoleczna jest szokująca. Ludzie zachowują się karygodnie i koszmarnie, dla takich potworów powinny byc o wiele surowsze kary. Dręczyciele zwierząt powinni byc dręczeni, nie może coś takiego uchodzic im "na sucho". Jeśli nikt sie tym nie zajmie trury będą coraz gorsze, bachory będą mordowac zwierzęta a jak dorosną zabijac ludzi. Czy tego nie rozumiecie? Niewinne istoty, koty, psy, ptaki, chomiki, foki i żadne inne zwierze nie powinno byc tak traktowane!! Ludzie - jeśli można ich tak nazwac - takim zachowaniem udowadnia, ze mimo iz jest ISTOTĄ MYŚLĄCA (RZEKOMO) nie zasluguje na życie. Skoro morduje i torturuje inne stworzenia, niewinne, które czują tak samo ból, głód, brak miłości jest bydlakiem bez serca!! Jeśli cos takiego ma miejsce za dzieciaka, jak dorośnie może z niego wyrosnąc tylko większy potwór! NATYCHMIAST nalezy odebrac takiej rodzinie zwierzęta, ukarac OGROMNĄ grzywną i wsadzic do paki lub kurator powinien nadzorowac rodzine non stop. A Bachory do psychiatry i psychologa. 15latka do poprawczaka. BANDYCI NIE MOGĄ SIĘ CZUC BEZKARNI !!!!!!!! Żal serce ściska jak patrze co się dzieje z tym światem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JOANNA KNOBLOCH
  • JOANNA KNOBLOCH
  • 03.01.2011 11:50

CIEKAWE FILM BYŁ DŁUGO W INTERNECIE A KOT BYŁ W CIĘŻKIM STANIE GDY ZABRANO GO DO SCHRONISKA A RODZICE NIE ZAUWAŻYLI NIC DLA MNIE RODZICE TEŻ POWINNI BYĆ UKARANI JAKIEŚ ALIMENTY DLA KOTKA

Komentarz został ukrytyrozwiń
nie_powtarzalna
  • nie_powtarzalna
  • 01.01.2011 20:09

Qrwa oni powinni dostać 20 lat więzienia!!! (rodzic)... biedny kot ja na jego miejscu bym im oczy wydłubała (wiem że nie mógł się bronić) Qurwa...aż mi ręce opadająą jak to słyszę...jak bym ich znała raczej by się ze mną już więcej nie zadawali...może byli pijani? ale co?! dzieciaka też upił? zresztą to też żadne wytłumaczenie...ja nie wiem co się dzieje z ludzką rasą : (((...takich ludzi trzeba powybijać

PS.sorki za bluźnierstwa itd. ale jak to usłyszałam to...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maja Kłuta
  • Maja Kłuta
  • 30.12.2010 11:00

ja tak kocham kotki nawet brzydkie i gdy o tym uslyszalam zaczelam plakac i bardzo wspulczuje temy pieknemu kotkowi a dzeciaku powinni zrobic tosamo co robil temy biednemy kotku mysle ze juz nigdy takie cos sie nie zdarzy bo to bylo okropne

Komentarz został ukrytyrozwiń
ola
  • ola
  • 30.12.2010 10:02

nie ma wytłumaczenia dla takiego czynu tu odpowiedzialni sa rodzice człowiek jesli nie ma szacunku dla zwierzat nie szanuje tez ludzi nie chciałabym poznac tych chłopakow to swiry gdzie wpajanie moralnych zasad przez matke i ojca ,mozna nie kochac psa czy kota ale nigdy nie krzywdzic..

Komentarz został ukrytyrozwiń
pies!!
  • pies!!
  • 30.12.2010 02:01

osobiscie nie lubie kotów, ale za to, to bym im taki wpier... spuscil... nie znajduje nawet wytlumaczenia w tym, ze ten maly ma 'dopiero 3 lata'!!! to jest patologia!!!!! tego sie nie powinno nawet leczy tylko separowac!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
giguś
  • giguś
  • 29.12.2010 22:55

koteczku popieram cie w 100%!!! negatywnie mysli ten co nic nigdy w zyciu nie robi dla kogoś tylko sam w siebie wielce zapatrzony i myśli że wszystko wie !!! ale wiesz trzeba wybaczyć i byc tolerancyjnym dla takich " nic nie dam od siebie" tylko krytyka się liczy!!! pozdrawiam koteczka

Komentarz został ukrytyrozwiń
Koteczek
  • Koteczek
  • 29.12.2010 22:39

Ci ludzie, co tak uparcie dają wszystkim pomagającym w śledztwie albo mądrym wypowiedziom minusy, to pewnie tacy, co w imię niedonoszenia siedzą przez telewizorem i piją piwko, gdy sąsiad na górze bije swoją żonę i dzieci i jeszcze pewnie telewizję podgłaszają. A co? W końcu trzeba być "lojalnym" i "nie wolno donosić", "bo to nie moje dzieci i nie powinna to być moja sprawa" "ja nic nie wiem".