Facebook Google+ Twitter

Małysz dołączy do Szaranowicza

Adam Małysz, który w wyniku błędu jury nie zakwalifikował się do dzisiejszego konkursu, będzie komentował pierwsze indywidualne zawody PŚ w TVP 1.

Włodzimierz Szaranowicz. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/74/Wlodzimierz_Szaranowicz.jpg / Fot. Wikimedia CommonsChoć wiemy już, że Adam Małysz nie zostanie bohaterem pierwszego indywidualnego konkursu sezonu, nasz najlepszy skoczek umili nam jednak czas, komentując dzisiejsze zawody w TVP 1 wspólnie z Włodzimierzem Szaranowiczem.

We wczorajszych kwalifikacjach Małysz został puszczony pomimo trzech czerwonych świateł, zabraniających oddania skoku. Polak skoczył 101 metrów, zajmując 43. miejsce, które nie dało kwalifikacji do dzisiejszego konkursu.

"Trzeba jednak jakoś przełknąć tę gorzką pigułkę. Jest takie powiedzenie - co cię nie zabije to cię wzmocni, mam nadzieje, że to się sprawdzi. Widać, że moje skoki zasługują na to, abym mógł startować jutro w konkursie indywidualnym. Zamierzam powalczyć w Lillehammer. Trener użył nawet mocnego określenia - 'Tepes -kryminał'.

Puszczono mnie, gdy wszystkie wskaźniki pokazywały wiatr mocny z tyłu, na czerwono. Nie powinno to tak się odbyć. Nie wiem na jakich zasadach te kwalifikacje były rozgrywane, ale nie mogę mieć pretensji. Muszę walczyć dalej i wskoczyć do "10", wtedy nie będę musiał się kwalifikować" - komentował wczorajsze wydarzenia Małysz.

Jak Małysz sprawdzi się w nowej roli? Początek zawodów o godz. 15.

Na podstawie: sport.tvp.pl, skijumping

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Rzeczywiście, Adama bardzo przyjemnie się słuchało... widać, że chłopak się wyrobił :D! 5+:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja od razu wiedziałam, że Adam + Włodzimierz to będzie dream team :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam bardzo ożywił relacje z zawodów. Bardzo fajne ciekawostki przedstawiał, np. o jednym z czeskich skoczków: "nazywają go elektriczek, bo jak lata to się trzepie i ma język na wierzchu" :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam był doskonałym komentatorem, ale wolę żeby był na skoczni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobrze się słucha Adama, jako komentatora:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.