Facebook Google+ Twitter

Małysz i Stoch w czołówce na treningach przed MŚ w Oslo

Wśród polskich zawodników, na treningach przed Mistrzostwami świata w Oslo najlepiej radzili sobie wczoraj Adam Małysz i Kamil Stoch. Z dobrej strony pokazał się też młody Tomasz Byrt.

Wczoraj odbyły się trzy treningi, w których wystąpiła cała piątka polskich skoczków. W pierwszym zwyciężył Adam Małysz (103,5 m). Drugi był Martin Koch (107 m z wyższej belki), a trzeci Andreas Kofler (101,5m). Drugi z polaków Kamil Stoch był dziesiąty (102 m).

Drugi trening

Podczas drugiego treningu najlepszy okazał się Matti Hautamaeki (106 m). Andreas Kofler, Gregor Schlirenzauer oraz Robert Kranjec skoczyli po 105 metrów. W tym treningu gorzej spisali się wszyscy polscy zawodnicy. Najlepszy był Stoch - 13. miejsce (102 m). Małysz miał szesnasty wynik (100 m). Pozostali nasi skoczkowie wypadli słabo.

Adam małysz gotowy na MŚ w Oslo. Czy zdobędzie medal?

Trzeci trening

W ostatnim treningu Simon Amman, Andreas Kofler i Adam Małysz uzyskali po 103,5 metra, ale po przeliczeniu punktów lepszą notę otrzymał Polak. Piąty wynik miał Kamil Stoch (102,5 m). Z dobrej strony w tym treningu pokazał się Piotr Żyła (100,5 m), który zajął 12 miejsce. W treningach nie brał udziału lider Pucharu Świata Thomas Morgenstern. Dziś odbędą się kolejne trzy treningi, a w piątek kwalifikacje do sobotniego indywidualnego konkursu na skoczni normalnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.