Facebook Google+ Twitter

Małysz krytykuje Kaczyńskiego. Pyta o sens pochówku na Wawelu

Adam Małysz w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" skrytykował Jarosława Kaczyńskiego i Martę Kaczyńską. Polski skoczek zastanawia się w rozmowie z dziennikarzem nad sensem pochówku pary prezydenckiej na Wawelu.

 / Fot. PAP/Grzegorz Momot"Dlaczego prezes Jarosław Kaczyński nie składa kwiatków w Krakowie, a w Warszawie pod bramą pałacu? Dla mnie to jest śmieszne, bo przecież jego brat i bratowa leżą na Wawelu" - pyta Małysz w wywiadzie i dodaje, że Marta Kaczyńska popełniła błąd zgadzając się na pochówek na Wawelu. Przywołuje przy tym przykład własnej żony, która odwiedza codziennie grób ojca. Jego zdaniem sytuacja córki prezydenta jest o tyle trudna, że nie może ona w ciszy oddać hołdu zmarłym rodzicom.

Wrabianie Małysza?

Małysz zastanawia się też nad katastrofą smoleńską. "Skoro prezydent walczył tak bardzo, aby  / Fot. licencja GNU Wolnej Dokumentacji 1.2, licencja CC 3.0świat usłyszał o Katyniu, to gdyby się to nie stało, walczyłby dalej. A tak cały świat o tym usłyszał. Teraz ciągle trwa dyskusja o winnych. Stało się i pewnie winny nie był jeden. Nie chcę jednak pchać się w politykę" - mówi dziennikarzowi.

Jarosław Kaczyński zapytany o ocenę wypowiedzi skoczka unikał komentarza. Powiedział jedynie, że Małysz jest autorytetem w dziedzinie skoków narciarskich, a nie w polityce - czytamy w Dzienniku.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiały



Komentarze (105):

Sortuj komentarze:

waldi
  • waldi
  • 28.05.2011 16:46

brawo malysz odwazna mysl wawel miejsce krolewskie idla zaslozonych a nie dla przecietniakow

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaczor -donald, kwa, kwa...
  • kaczor -donald, kwa, kwa...
  • 09.05.2011 00:36

Małysz to kurdupel i ma rozum w nogach poobijany na skoczniach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
janbociek
  • janbociek
  • 08.05.2011 23:10

Adam Małysz został poklepany przez Brunka i teraz mu się poprzewracało w makówce.Powinien jeszcze raz skoczyć z buli na główkę to może zrozumie że popiera partię która zleciła zadanie wykończenia elity Polskiej w Smoleńsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jakub serce
  • jakub serce
  • 26.03.2011 15:26

@Stefek Niesmak Dzisiaj 13:21.
A MÓWIŁEM. NIE ROZUM A NIENAWIŚĆ NAKRĘCA CIĘ DO ŻYCIA.
NAWET KŁAMSTWO GŁADKO CI PRZECHODZI. mówisz nie, a robisz tak. Z DOŚWIADCZENIA WIEM, ŻE ŻADEN GŁUPOL NIE PRZYZNAŁ SIĘ DO GŁUPOTY. TO JEST REGUŁĄ, ZATEM I TY NIE ŁAMIESZ TEJ ZASADY. NIGDY NIE PRZYZNASZ SIĘ DO NIEZROZUMIENIA" -siądki". będziesz kluczył, mataczył, jak najdalej od prawdy.
nie wiem dlaczego obrażasz barany, nie wystarcza c,i że napadasz ludzi. jeszcze zwierzęta ruszasz? A CO ONE WINNE.
twoje wynaturzenia to twój obraz, a on przedstawia się następująco:
lat 16-18, wys, ok. 180, 70-71kg żywej wagi, sylwetka chuda, przygarbiona, skóra brzucha przyklejona do kręgosłupa, wzrok smętny, rozbiegany, patrzący a niewidzący,"za przeproszeniem"
na d..ie coś na kształt spodni z "za przeproszeniem" rozporem na wysokości kolan.
na grzbiecie brezentowy łach z kapturem, kaptur na m-c temu ogolonej głowie.
w gębie join, a na wielkich stopach addidasy marki PUMA. DZIARSKO SNUJESZ SIĘ PO CHDNIKU CO PIĄTY KROK TO SPLUNIĘCIE. PUSZCE PO PIWIE I KOTU NIE PRZEPUSZCZASZ. KOPIESZ.
ale gdy siadasz w kafejce przy kompie natychmiast nawijasz o chowie i wychowaniu.
SYNEK, TWOJE WSTAWKI "INTELEKTUALNE "JUŻ 50 LAT TEMU MIAŁY SIWĄ BRODĘ.
postoje, popatrze czy znowu się nakręcisz. jestem tego prawie pewien.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jakub serce
  • jakub serce
  • 26.03.2011 14:48

BYĆ MOŻE wierny(10:39)! ALE PEWNIKIEM głupi
NIE TWOJE ZWŁOKI, NIE TWOJA KAPLICA NA WAWELU. ALE TWOJE CHAMSKIE WYCHOWANIE.
CO CIĘ OBCHODZI POCHÓWEK NIE TWOICH ZWŁOK W NIE TWOIM MIEJSCU?
jesteś synem grabarza, grabarzem, a może hieną cmentarną?
ODWAL SIĘ. KMIOTÓW CI U NAS DOSTATEK.
JESTEŚ ODWAŻNY JAK KUNDEL ZA OGRODZENIEM. KLAPIESZ TASTATURĄ I TO WSZYSTKO.
A POKAŻ, ŻE POTRAFISZ WIĘCEJ. WEŹ DŹWIG, ŁOPATY I PRZEWIEŹ SARKOFAG PREZYDENCKIEJ PARY W INNE MIEJSCE
to ja zamiast Siwińskiego ci mówię.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefek Niesmak
  • Stefek Niesmak
  • 26.03.2011 13:21

Nie skorzystałeś z okazji. Dałem ci ją. Każdy twój wpis potwierdza, czym się różni chów od wychowania. Przewaga barana nad tobą polega,na tym ,że on przynajmniej ma twardy łeb, a ty jedynie pustą blaszaną puszkę, której twardość najprościej zmierzyć przy pomocy młotka poldi. Różnica takich jak ty osobników, w odróżnieniu do baranów, polega również na tym, że w bezpośredniej konfrontacji wasza odwaga topnieje jak bałwan w promieniach wiosennego słońca. Topnieje na tyle, że takim osobnikom polecam noszenie spodni w kolorze brązowym, a tobie z względu na szczególny jej charakter, dodatkowo jeszcze pampersa. Zapewniam, będą ci pomocne, bo wcześniej, czy później, przy takim ja twoje usposobieniu znajdzie się ktoś, kto sprawi ,że swoje potrzeby fizjologiczne załatwisz na miejscu. To samo dotyczy błędów, które są zwyczajnymi bykami ortograficznymi, a doszukiwanie się w nich, czegoś więcej , jest raczej pomyłką, na co nie dała się nabrać pani Jadwiga. Dałeś na to kolejny dowód. Następne twoje wpisy, będą jedynie walką ćmy z płomieniem świecy. Wynik łatwy do przewidzenia, więc dalszy mój w niej udział uważam za zbyteczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wierny
  • wierny
  • 26.03.2011 10:39

Do Macieja Siwinskiego. Niech mi Pan wytlumacz w ktorym momencie narod decydowal o pochowku p.Kaczynskich. Jest to decyzja guru sekty PiS iKardynala Dziwisza.Byc moze ze Jaroslaw zechce tam pochowac swoja kotke i siebie samego, przeciez to rodzina a przepraszam jeszcze zostala Marta jej konkubent i jej dzieci

Komentarz został ukrytyrozwiń
wierny
  • wierny
  • 26.03.2011 10:15

zorro naucz sie ortografi, jestes niedouczonym filozofem

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZORRO=myNaród
  • ZORRO=myNaród
  • 26.03.2011 09:17

@Mariusz Wójcik Dzisiaj 00:18
i co? ulżyło ci? nagle poczułeś się wielki? gdy w tworkach przymierzą ci kaftanik zapewne usłyszymy z twoich ust "MÓWCIE MI NAPOLEON". zapewniam cię, że tacy tak mają. nieuchronnie kroczą "do wielkości"
życzę sukcesów.
@Stefek Niesmak Dzisiaj 00:34
jaki interlokutor taka interlokutoria.
jaki poziom słuchacza-odbiorcy taki poziom riposty. nie należy ryzykować wyższego poziomu, bo znowu nie zrozumie, tak jak nie zrozumiał "-siądki".
już raz straszyłeś że nie zamierzasz czegoś tam toczyć, teraz powtarzasz to samo tylko toczenie nazywasz dyskusją. CHOĆ RAZ DOTRZYMAJ DANEGO NA PIŚMIE SŁOWA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefek Niesmak
  • Stefek Niesmak
  • 26.03.2011 00:34

Liczyłem, na bardziej wyrafinowaną ripostę. Ta jest nijaka Pisząc zaś o baranach i ich sile przebicia, tylko te miałem na myśli. Z tym może się nie zgodzić ktoś, kto uważa,ze jego czoło jest twardsze. Podobno uderzając w stół, odzywają się nożyce. Dźwięk tych, wydaj się dziwnie znajomy. Mała uwaga bez przeprosin. Nauczcie się uważniej czytać panowie chłopacy, bo ta umiejętność pozwoli nieco ochłodzić wasze rozgrzane głowy, ostudzi emocje i przywróci wasze rozdęte ego do właściwych rozmiarów. Dalszą dyskusję na ten temat uważam za zbędną i nie zamierzam w takiej uczestniczyć.