Facebook Google+ Twitter

Małysz robi sobie przerwę

Po fatalnym początku sezonu, Łukasz Kruczek zdecydował, że wycofa Małysza z najbliższego Pucharu Świata w Pragelato.

Adam Małysz. Fot. Bożena Zajiczek / Fot. Bożena ZajiczekPolska drużyna uda się na obóz treningowy do austriackiego Ramsau, gdzie zawodnicy będą pracować nad techniką. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, polscy skoczkowie wystąpią w kolejnym konkursie w Engelbergu.

Powodem tej decyzji były niezachwycające skoki całej naszej drużyny, z Adamem Małyszem na czele. Przypomnijmy, w Kuusamo Adam zajął 14. miejsce. We wczorajszym konkursie w Trondheim był 25., a dziś dopiero 27.

Na podstawie: berkutschi.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wszyscy wiemy co Małysz dla skoków zrobił i to jest w ogóle temat nie do dyskusji. chodzi bardziej o to czy warto Małyszowi jeszcze skakać. Myślę że społeczeństwo będzie pamiętać jego zasługi ale także że mógł sobie dać spokój niż zdobywać słabe miejsca, no chyba że jest opcja że będzie miał formę lecz jak wiadomo na skoczka wiek 31 lat to nie jest mało.
A co do naszej kadry to reszta to jest śmiech ja nie mówię że ja jestem kozak i bym dalej skoczył ale jak ktoś reprezentuje Polskę to niech to robi konkretnie a nie tak jak Bachleda który opowiada że ma forme a w 30 to on rzadko jest, Rutkowski jest następny.

Polski sport powinien wreszcie wyjść z tej stagnacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adaś zrobił swoje i już! Teraz czas na wykazanie się innych zawodników z reprezentacji, ale póki co marnie to widzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pewnym stopniu się z Toba zgadzam Małysz zdobył już prawie wszystko co było do zdobycia w skokach narciarskich i penwne załamanie formy jest naturalne. Natomiast forma naszych pozostałych zawodników pozostawiała zawsze wiele do życzenia. Jeżeli w każdym konkursie Ci zawodnicy wchodzili by do 30 to było by super. Matomiast rzeczywistośc jest inna. Najczęściej zajmuja Oni jak sami dobrze wiecie miejsca pod koniec 50stki

Komentarz został ukrytyrozwiń

(-) Wg mnie do Małysza nie powinniśmy mieć pretensji. On w swojej karierze zrobił tyle, że żaden polski skoczek nie zrobi 1/100000 tego co on (obym się mylił). To jak on skacze to nie jest problem. Zresztą chcę zauważyć, że Małysz jest jak na razie jedynym polskim zawodnikiem, który regularnie wchodzi do 30. Gdzie inni? To inni są problemem. A raczej ich mierne występy. Ja od takich Stochów, Bachledów czy Rutkowskich nie chcę wiele. Niech tylko wchodzą regularnie do 30. Wszystko. A Małysz niech skacze jak długo chce. On jeszcze może wygrać po raz 39. Warto na to poczekać. No poza tym jest jedyny spośród naszych, którzy regularnie wchodzą do 30. Wiem, że się powtarzam ale to bardzo ważne. Także zwracanie tutaj w tym artykule uwagi głównie na Małysza jest pomyłką. To polscy skoczkowie zawodzą. Cała drużyna. A Małysz na razie skacze na poziomie niebotycznym dla reszty naszych skoczków. Tytuł arta powinien brzmieć: "Polscy skoczkowie robią sobie przerwę". Poza tym krótki art.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Wystarczy popatrzeć na takiego Ahonena. A Małysz? Trzeba się pogodzić, że wygrywać już nie będzie. I tak - choć nie należę do jego fanów - mam dla niego ogromny szacunek za to, że w 2007 r. miał tak znakomity come back i po raz czwarty wygrał PŚ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

dałby sobie chłop spokój, zamiast odejść jako super zawodnik tak skończy jako mizerny skoczek a szkoda

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.