Facebook Google+ Twitter

Mam Dobry Dzień - horoskopy i porady astrologiczne

Joanna Godecka - dziennikarka i doświadczony astrolog. Zajmuje się profesjonalnie badaniem wpływu ciał niebieskich na Ziemię i jej mieszkańców, a w szczególności relacji interpersonalnych. www.mamdobrydzien.pl - to serwis dla Każdego...

Codzienne felietony opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń autorki, stanowią doskonałą bazę do głębszego zastanowienia się i przeanalizowania otaczającego nas świata oraz zdarzeń bezpośrednio nas dotykających.

Zawarte w felietonach ważne wskazówki pozwalają maksymalnie wykorzystać wszystkie pozytywne wpływy otoczenia, fluidy, emanacje planet, a które pomagają nam danego dnia w realizacji konkretnych celów. Dzięki znajomości tych wpływów możemy uniknąć ewentualnych wpadek i odłożyć lub przyspieszyć ich realizacje, z korzyścią dla nas i danej sprawy.

Autorski horoskop Mam Dobry Dzień, zyskał uznanie Radia ZET, dzięki czemu codziennie można go wysłuchać w wykonaniu autorki.

Niezwykłym powodzeniem i uznaniem cieszy się też cykl codziennych porad astrologicznych opracowanych na podstawie kalendarza i horoskopu księżycowego (codzienny horoskop księżycowy).

Busola Szczęścia - każdy z nas jest odmienny, ale wiedza astrologiczna pomaga odkryć w sobie i w innych to, co pomaga żyć lepiej, działać skuteczniej, a dzięki temu być po prostu szczęśliwszym. W Busoli Szczęścia można znaleźć wiele cennych rad jak wykorzystać własny potencjał.

Z Busoli Szczęścia można się dowiedzieć między innymi:
Jak skutecznie się odchudzać i zdrowo odżywiać?
Jak pielęgnować ciało i ducha?
Jak wyglądać piękniej i młodziej?
Jak się ubrać aby podkreślić atuty swojej urody?
Jakich perfum używać aby podkręcić swój sex-appeal?
Jak podbić czyjeś serce?
Czym obdarować ukochana osobę by zrobić jej prawdziwą przyjemność?
Oraz wiele innych cennych porad.

Serwis powstał przy ścisłej współpracy specjalistów z Grupy PSD ( psd.com.pl) oraz merytorycznej opieki Joanny Godeckiej.

Serwis dostępny jest pod adresem: http://www.mamdobrydzien.pl/

Nadesłał: Dawid Lisik

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.