Facebook Google+ Twitter

"Mam gdzieś, co o mnie myślą". Rebelius wystrzelił "Pocisk"

  • aaa aaa
  • Data dodania: 2012-10-02 22:47

Pod koniec sierpnia tego roku, premierę miał pierwszy klip zespołu Rebelius. Obraz do utworu "Pocisk" jest zapowiedzią nadchodzącego albumu formacji, zatytułowanego "Narodziny Wenus".

 / Fot. Konrad Ćwik http://www.konradcwik.com/28 sierpnia tego roku swoją premierę miał pierwszy klip zespołu Rebelius. Obraz do utworu "Pocisk" jest zapowiedzią nadchodzącego albumu formacji, zatytułowanego "Narodziny Wenus". Ciekawostką jest to, iż w dniu swej premiery klip został zakwalifikowany do udziału konkursie w ramach Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM 2012.

Klip do utworu "Pocisk" to dynamiczny obraz wyreżyserowany przez
Konrada Ćwika, na co dzień zajmującego się fotografią modową i reklamową (wcześniej pracował między innymi nad klipem zespołu Sofa - "Szkoda Słów", a także reklamówką dla rankomat.pl). Jest on również autorem scenariusza oraz zdjęć do teledysku, które wykonano w tunelu pod Wisłostradą oraz na moście Poniatowskiego w Warszawie. Za montaż
odpowiedzialna jest Katarzyna Łuka.

Klip promuje album "Narodziny Wenus", którego mix i mastering
powierzono w ręce cenionego producenta muzycznego Andrzeja Karpa oraz realizatora dźwięku Mariana Lecha. Nagrania zrealizowano w studiu S7 w Piasecznie, ET w Londynie oraz Sonus (Izabelin C) w podwarszawskich Łomiankach. Mix odbył się w RecPublica Studios w Lubrzy. Data premiery krążka pozostaje nadal nieustalona, aczkolwiek obiecywana jest przez zespół na początek przyszłego roku.

Obecnie Rebelius pracuje już nad następnym klipem, do kolejnego singla
zatytułowanego "Przypadek". Utwór zgłoszony został do konkursu SKODA Auto Muzyka Na najlepszy utwór. Głosowanie na utwory odbywa się za pośrednictwem serwisu Facebook. Zespół, który zbierze najwięcej głosów otrzyma nagrodę publiczności, jaką jest możliwość nagrania teledysku. Utwory będą oceniane także przez jury w składzie: Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak oraz Wojciech Waglewski. Nagrodą główną w konkursie jest koncert w studio Agnieszki Osieckiej w Programie Trzecim Polskiego Radia. Głosowanie odbywa się na stronie www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka

Obejrzyj klip "Pocisk"


Więcej informacji:
www.rebelius.pl
www.facebook.com/rebelius.music
www.konradcwik.com/
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.