Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21177 miejsce

"Mam kompleksy na punkcie ciała" - wywiad z Jackiem Bilczyńskim

Od dziecka blisko sportu. Marzył o byciu pilotem, został fit and life style coachem i modelem. Chce zmieniać styl życia Polaków i przekonuje ich, że "fit jest sexy". Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Jacek Bilczyński.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Jacek Bilczyński / Fot. Monika StawskaSport towarzyszył mu już od dziecka. Jako ośmiolatek rozpoczął swoją przygodę z gimnastyką artystyczną, jednak po pół roku treningów postanowił przerzucić się na sztuki walki i im pozostał wierny aż przez dziesięć lat. Równolegle zaczął też chodzić na siłownię i bardziej dbać o swoją sylwetkę. "Z czasem stało się to elementem dominującym i tak zostało do dzisiaj" - podkreśla Jacek Bilczyński. Nigdy natomiast nie myślał o sobie w kategoriach zawodowego sportowca, gdyż marzyło mu się zostanie pilotem, ale wada wzroku mu na to nie pozwoliła.

Chociaż najczęściej określany jest jako trener personalny, to on nie lubi, gdy się go tak nazywa, gdyż, jego zdaniem, nie oddaje to w pełni tego, czym się zajmuję. "Z założenia trener personalny to osoba, z którą spotykamy się na siłowni i która pokazuje nam, jak ćwiczyć i na tym jej rola się kończy" - wyjaśnia Jacek Bilczyński. Jego działania obejmują o wiele więcej niż jedynie treningi, dlatego też nazywa siebie fit and lifestyle coachem. "Chciałbym poszerzać horyzonty i pokazywać ludziom, że styl życia to wszystkie czynności, które wykonujemy każdego dnia, a nie tylko aktywność fizyczna i żywienie" -
podkreśla. W tym celu napisał też książkę "Fit jest sexy", która od kilku dni dostępna jest na rynku.

Jacek Bilczyński gościł w redakcji W24 / Fot. Monika StawskaW swojej karierze współpracował również z wieloma gwiazdami i politykami. Zaznacza jednak, że nigdy nie idzie w ilość, a zawsze w jakość, dlatego też zwykle trenuje zaledwie kilka osób, dla których jest dostępny praktycznie dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jacek Bilczyński przyznaje, że czasami jego klienci dzwonią nawet w środku nocy i proszę o porady. Natomiast największą fanaberią osoby, z którą współpracował do tej pory, był wspólny wyjazd na zakupy do Francji, gdzie mieścił się ulubiony sklep klienta.

Jacek Bilczyński dobrze odnajduje się również w roli modela - jego zdjęcia znalazły się już na wielu okładkach kolorowych magazynów. Ma na swoim koncie między innymi udział w rozbieranych sesjach dla "Eksmagazynu". Jak przyznaje, za pierwszym razem miał być to delikatny akt i gdy na planie dowiedział się, że zdjęcia będą znacznie odważniejsze, bardzo się zdziwił, ale z perspektywy czasu zaznacza, że nie było ostatecznie tak źle i miło wspomina tę sesję. Jego zdaniem praca modela podobna jest w pewnym sensie do pracy aktora i co ciekawe, już wkrótce zagra główną rolę w krótkometrażowy filmie. "Nie mam na razie ambicji rozwijania się w tym kierunku, traktuję to jako wyzwanie" - podkreśla Jacek Bilczyński.

Obejrzyj cały wywiad z Jackiem Bilczyńskim:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.