Facebook Google+ Twitter

"Mam nadzieję, że to nie koniec działalności Kataryny"

- To nie było działanie etyczne - ocenił w rozmowie z Wiadomościami24.pl, działanie "Dziennika" w sprawie Kataryny, Radosław Krawczyk, współwłaściciel salonu24.pl. - Mam nadzieję, że ujawnienie jej tożsamości nie oznacza końca jej działalności jako blogerki - dodał. Wyraził także nadzieję, że gazeta nie zatrudnia wszystkich swoich publicystów, podobnie jak usiłowała to zrobić w przypadku blogerki, z pomocą szantażu.

blog Kataryny w serwisie salon24.pl / Fot. screen- Mam nadzieję, że to nie koniec działalności Kataryny jako blogerki - powiedział Wiadomościom24.pl Radosław Krawczyk, współwłaściciel salonu24.pl. - Źle by się stało, gdyby przestała pisać.

W czwartek wieczorem "Dziennik" opublikował tekst, w którym opublikował dane pozwalające na identyfikację znanej blogerki, piszącej pod pseudonimem Kataryna. W sms-ach od dziennikarzy gazety, ujawnionych przez kobietę, padła bowiem propozycja coming-outu, a potem zatrudnienia w "Dzienniku". Oraz przestroga, że "Fakt" też zna jej nazwisko i nie zawaha się go opublikować.
O sprawie pisaliśmy w tekście Czy "Dziennik" wykończył Katarynę?

- Nie było to działanie etyczne. Wydaje mi się, że jesteśmy blisko sprawy naruszenia prawa - powiedział Krawczyk.

Współwłaściciel Salonu24 odniósł się także do kwestii oświadczenia redakcji "Faktu", wysłanego do portalu gazeta.pl. W piśmie czytamy: "Zapewniamy, że nie będziemy dalej informować o sprawie Kataryny, bo nie interesuje ona nikogo poza częścią "warszawki", która z braku lepszego zajęcia z niezwykłą uwagą śledzi wszystkie przekazy internetowe." - napisano w przesłanym nam oświadczeniu podpisanym przez wiceszefa działu politycznego "Faktu"."

Redaktor naczelny Dziennika do obrońców Kataryny: pocałujcie mnie w dupę.

- To ludzi bardzo żywo interesuje. Widać to na forach dyskusyjnych - stwierdził nasz rozmówca. Jego zdaniem "styl tego co zrobił "Dziennik" nie odbiega od tego co zarzuca się blogerom i internautom" - bezkarnego oczerniania innych. Krawczyk wyraził także nadzieję, że gazeta nie zatrudnia wszystkich swoich publicystów, podobnie jak blogerkę, z pomocą szantażu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

I jeszcze jeden: http://igorczajka.salon24.pl/106377,kompromitacja-michalskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.redakcja.pl/Tekst/Polityka-Polska/529282,Wiemy-kim-jest-kataryna-prowadzaca-blog-na-salon24.html <- Woli uzupełnienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.