Facebook Google+ Twitter

Mam wątpliwości

Przecież marszałek Niesiołowski powiedział, że Ruch Palikota to grupa kopulistyczna. Nie kopulistyczna, ale populistyczna - zaprzeczyła małżonka. I dodała: - czego głuchy nie dosłyszy, to zmyśli.

Oglądałem wczoraj wieczorem program redaktora Lisa. I usłyszałem wypowiedź marszałka Niesiołowskiego, w której znalazło się zdanie skierowane do przedstawicielki Ruchu Palikota. No i cały problem w tym, że mam, nieco przytępiony słuch. Usłyszawszy wypowiedź marszałka Niesiołowskiego, wybuchnąłem śmiechem. Małżonka - zdziwiona - pyta się, z czego się śmieje. - Jak to z czego? Nie słyszałaś, jak marszałek nazwał Ruch Palikota? Słyszałam - odpowiada. Słyszałaś i pytasz, z czego ja się śmieję? Przecież on powiedział, że Ruch Palikota to grupa kopulistyczna. - Nie kopulistyczna, ale populistyczna - zaprzeczyła małżonka. I dodała: - czego głuchy nie dosłyszy, to zmyśli.

Żarty żartami, ale ja pozostaję w kropce. Czy to ja dobrze usłyszałem, czy moja małżonka? W wasze ręce, szanowni czytelnicy oddaję rozsądzenie sporu. Powiedzcie. Jak w końcu marszałek Niesiołowski nazwał Ruch Palikota. Grupą populistyczną, czy grupą kopulistyczną? Może mój organ słuchowy zarejestrował przymiotnik, bardziej pasujący do Ruchu Palikota? Rozważcie dobrze. Jeśli nawet mój słuch zniekształcił wypowiedź marszałka, wydaje mi się, że ta nazwa chyba najbardziej oddaje znaczenia haseł przewodnich Ruchu Palikota.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

"Polka porzuciła noworodka w lesie. Dziecko zmarło" Szczegóły tutaj:
http://polonia.wp.pl/kat,,title,Polka-porzucila-noworodka-w-lesie-Dziecko-zmarlo,wid,13970981,wiadomosc.html?ticaid=1d598&_ticrsn=5
W Polsce bieda z nędzą. Nastąpiła degradacja, tak przemysłowa, jak i rolnicza. A nasza nowo wzeszła planeta polityczna, za swoje najważniejsze cele obrała: aborcję na życzenie, usankcjonowanie anomalii seksualnych, legalizację narkotyków - żeby brzmiało łagodniej i nie straszyło - miękkich. Czy to są najpilniejsze, do załatwienia problemy. A gdzie likwidacja bezrobocia, gdzie edukacja, służba zdrowia? Ludzie emigrują po świecie i popadają w wielkie tarapaty. A ten o popularyzacji swobód seksualnych. Niech to diabli!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytuję:
" Ja was wyciągnę z nizin, na wyżyny rozkoszy i zaspokoję, nie tylko potrzeby dnia codziennego, ale także, wszystkie wasze chucie."

Jesteśmy na portalu dziennikarstwa obywatelskiego czy na "Sex Randka 2011"? Inaczej mówiąc ta wypowiedź z lekka jest niestosowna. Zwłaszcza, że program polegający na kołowaniu wyborców, to na świecie ma większość partii. No i kto tam w sejmie miałby być "tym uczciwym"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzesiu!
Do rzeczy. Ja nie jestem ideałem. Przeczytałem. Alem człek ułomny. Mogłem coś przeoczyć. Pokaż Pan palcem. Bo to widzi pan, zauważyłem, że jak ja coś z internetu przywołam, to zaraz mówią mi, że wyrwałem z kontekstu i ta świnia, którą tam zobaczyłem, nie była świnią, tylko królikiem z kapelusza maga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam bardzo? Ale czy przeczytał Pan swój komentarz przed wysłaniem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

„Ugrupowanie nie złożyło w 2011 do Państwowej Komisji Wyborczej sprawozdania o źródłach pozyskania środków finansowych w 2010[10], co upoważniało PKW do złożenia wniosku o wykreślenie tego ugrupowania z ewidencji partii politycznych[11].

5 maja 2011 Janusz Palikot złożył w sądzie wniosek o rejestrację nowej partii Ruch Palikota[12], która została zarejestrowana 1 czerwca tego samego roku[13] (Ruch Poparcia został później wyrejestrowany)” – To z Wikipedii.

Już w chwili powstawania twórca partii z 10,02% wykonał ruch obejścia prawa. Czy ten ruch obejściowy w chwili powstawania, będzie pierwszym i ostatnim. Śmiem twierdzić, że nie. Wszak już z samej nazwy wynika, że składa się ona z ruchu. Te kolejne ruchy, jak mogę wnioskować z programu partii będą ruchami kołującymi, które w założeniu będą miały na celu skołowanie ludzi. Będzie przy tych ruchach używał liny ratunkowej rzucanej, na ratunek odrzuconym, społecznie wyalienowanym. Na końcu tej liny będzie widniał napis: Ja was wyciągnę z nizin, na wyżyny rozkoszy i zaspokoję, nie tylko potrzeby dnia codziennego, ale także, wszystkie wasze chucie.
Na dzisiaj – póki co – mamy już proces w którym -
„Była prezes ruchu Palikota: Uczestniczyłam w naciąganiu firm. Grożono: "Janusz wyleje pomyje, nie wytrzymasz psychicznie"” Pełna treść znajduje się pod adresem:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/15735-byla-prezes-ruchu-palikota-uczestniczylam-w-naciaganiu-firm-grozono-janusz-wyleje-pomyje-nie-wytrzymasz-psychicznie
No,ale? Moje rymowanka nie kłamie.
Mentalność Polaka jest taka,
Że najchętniej posłucha cwaniaka. Uczciwemu, nie dość, że nie wierzy,
Ale przeciw niemu, nawet z diabłem się sprzymierzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Józek K
  • Józek K
  • 08.11.2011 14:47

Już widzę jak Niesiołowski i Biedroń ,prowadzą grę wstępną ,a pózniej zbliżenie - fuj ohyda ......

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po takiej wypowiedzi marszałka planeta Ziemia już nigdy nie będzie taka sama jak przedtem. A wszystko dzięki Panu Tadeuszowi, który złapał marszałka za słowo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żona usłyszała poprawnie to raz. A dwa, że strasznie śmieszą mnie zmasowane ataki zwolenników WSZYSTKICH opcji politycznych na Palikota. Wszystkim przeszkadza, wszystkim. I PO i PiS, i SLD i PSL i PJN - dla wszystkich jest to albo koszmar, albo nieporozumienie, albo coś jeszcze gorszego. A przecież mogło by już tak zostać na zawsze: - "4 partie w sejmie dzielące się władzą na wieki wieków amen..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

W takim razie będzie trzeba doposażyć zaplecze sali poselskiej i powstawiać łoża. No bo, jak? Tak na posadzce? To byłoby wbrew zasadom etyki poselskiej. Jak zaspokajać swoje potrzeby - to nie wybiórczo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Józek K
  • Józek K
  • 08.11.2011 11:38

Tak, dobrze Pan słyszał ,to grup kopulistyczna - będą się również kopulować - np. Palikot z Biedroniem i odwrotnie. albo Niesiołowski z Biedroniem.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.