Facebook Google+ Twitter

Mama Brada Pitta przeciwna małżeństwom homoseksualnym

Matka Brada Pitta może przysporzyć synowi nie lada kłopotów w lewicowym światku Hollywood. - Nie głosujcie na Baracka Husseina Obamę, który wspiera zabijanie nienarodzonych dzieci i małżeństwa homoseksualne - wzywa pani Janet Pitt.

List matki Pitta. / Fot. OpinionLeaderList matki gwiazdora ukazał się w lokalnej gazecie Springfield News-Leader i od razu wywołał burzę w amerykańskich mediach. Starsza pani pisze w nim, że każdy chrześcijański głos powinien być oddany na oponenta Obamy. - Absencja Obamy na narodowym Dniu Modlitwy, dążenie do legalizacji związków jednopłciowych i aborcja przekreślają - zdaniem pani Pitt moralną wiarygodność czarnego prezydenta.

Odnosząc się do mormońskiej religii republikańskiego kandydata, M. Romneya, autorka listu twierdzi, że liczy się wierność modlitwie i dekalogowi.

"Każdy chrześcijanin, który będzie głosował powinien spędzić dużo czasu na modlitwie zanim odmówi poparcia dla człowieka wysoce moralnego, z doświadczeniem biznesowym, przeciwnego aborcji i podzielającego chrześcijański pogląd na homoseksualizm, jakim jest Romney" - czytamy w liście mamy Brada Pitta.

Aktor i jego żona zapowiadali kilka lat temu, że nie pobiorą się, dopóki homoseksualiści nie będą zrównani w prawach małżeńskich, jednak na wiosnę tego roku złamali swoje przyrzeczenie.

"Chcieliśmy dotrzymać obietnicy, ale nasz ślub zbyt wiele znaczył dla naszych dzieci." - tłumaczył się gwiazdor.

News Leader. com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

 Shaker
  • Shaker
  • 29.09.2012 08:22

Obsesja, rodzaj zaburzeń lękowych, wyrażający się występowaniem irracjonalnych myśli i impulsów, którym towarzyszy przekonanie o ich niedorzeczności i chęć uwolnienia się od nich.

Pani Czerw - brat, syn, kuzyn, czy siostrzeniec? - przytrafił się homo w megakatolickiej rodzinie? A może to walka z własnym, drugim "ja"?

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek
  • olek
  • 09.07.2012 19:24

Chorązkiewicz, i ty masz napisane w awatarze: nie obrażaj

Komentarz został ukrytyrozwiń

życzę i autorce artykułu i mamie Brada Pitta, ażeby wspólnie poszły do sauny i dobrze się wypociły :))
Nie należy tracić nadziei, że człowiek z doświadczeniem wieku i życia, dojdzie do rozumu i "wypoci się" z powyżej zapisanych głupot! Bo na miłość matczyną w tym wypadku, niestety nie ma co liczyć!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
marian
  • marian
  • 07.07.2012 12:30

Pani Beato, dobrze o gejach piszą wszyscy, przynajmniej przytłaczająca większość celebrytów. Podobnie o Kościele ci sami fasadowi celebryci bez przerwy mówią źle.

Niech pani raczy odróżnić geja od homoseksualista. Gej to próżny, zideologizowany, roszczeniowy mężczyzna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Mario, bez obrazy, ale Pani jest przerażająco monotematyczna. Pani teksty traktują albo o tym, jacy to geje są źli, albo to są peany na temat kościoła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.