Facebook Google+ Twitter

Mama z dziećmi na festiwalu. SAF z innej perspektywy

Lato - dla mnie - tożsame jest z festiwalowym szaleństwem. Uwielbiam kosztować te klimaty, otulać się tą niezwykłą atmosferą, bratać się z Duchem Festiwali. Pozwala mi to odreagować trudy codzienności...

Przedstawię tu Slot Art Festiwal z innej perspektywy. Perspektywy rodzinnej.

Lato - dla mnie - tożsame jest z festiwalowym szaleństwem. Uwielbiam kosztować te klimaty, otulać się tą niezwykłą atmosferą, bratać się z Duchem Festiwali. Pozwala mi to odreagować trudy codzienności, wyrzucić od siebie - precz! - wszystkie "niefajne" emocje, które zagnieżdżą się we mnie, podładować akumulatory na jakiś czas.

Ostatnio wypadłam trochę z obiegu. Cóż, wiek i macierzyństwo mają swoje priorytety. Tego lata jednak poczułam, że Zew Brudnego Brzmienia staje się nie do okiełznania. A jak nie sposób go dłużej tłamsić - cóż, wypada poddać mu się. Tak pomyślałam, ale od razu przeraziła mnie ta myśl - wszak ja plus bliźnięta plus cały ten festiwalowy tumult równa się niezły chaos do ogarnięcia... Możliwe? Niemożliwe?

Od lat marzył mi się Slot Art Festival w Lubiążu, ale zawsze coś stawało mi na przeszkodzie. Teraz, gdy wygrałam darmowy karnet - grzechem byłoby nie skorzystać.

Zew zwyciężył z rozsądkiem i wszelkimi obawami. Pozostało "pójść na pełen żywioł"... Tak też stało się - choć nie do końca...

Przygotowania

Podróż - do znudzenia sprawdzam najdogodniejsze połączenia, aby wszystko grało w najdrobniejszym szczególe. Chwała organizatorom za podstawiane dodatkowe autobusy. Wszystko gra - odfajkowane.

Noclegi: kwatera (na chłodne wieczory) i namiot, karimaty, śpiwory (w razie czego, gdyby z kwaterą coś nie powiodło się, choć raczej nie ma takiej opcji, gdyż wszystko dopięłam na ostatni guzik). Odfajkowane.

Prowiant - odfajkowane.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Impreza zachęcająca, choć już oczekiwaniem do przyszłego roku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.