Facebook Google+ Twitter

Mamo, zrób prezent sobie i dziecku!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-27 00:37

Jak sprawić największą radość swemu dziecku? Spędzać z nim czas na aktywnej zabawie! Rodzinne zabawy w „Niezwykłe Lekcje Rytmiki”.

Dzień Matki i zbliżający się zaraz po nim Dzień Dziecka to podwójna okazja nie tylko do rodzicielskich refleksji, ale też doskonały moment na poszukanie aktywności, w które z chęcią włączy się cała rodzina.

Gwarantem udanej i przy tym niezwykle twórczej, rodzinnej zabawy może być płyta „Niezwykle lekcje rytmiki. Jestem Polakiem”. To zupełnie nowa pozycja na dziecięcym rynku muzycznym, za którą stoją rodzice 3-letniej Zosi – Justyna Tomańska w roli autorki tekstów i Mariusz Totoszko, który dotychczas dał się poznać jako świetny wokalista, między innymi w programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Tym razem skomponował muzykę do swojego pierwszego projektu dedykowanego najmłodszym słuchaczom.

„Niezwykłe Lekcje Rytmiki. Jestem Polakiem” to projekt stworzony przez nas - rodziców dla innych rodziców i ich pociech, z myślą o wspólnym, aktywnym spędzaniu czasu na zabawie połączonej z edukacją. Dlatego z absolutną odpowiedzialnością polecam ją wszystkim tym, którzy szukają niestandardowych, pełnych inwencji twórczej form rozrywki, angażujących wszystkich członków rodziny” – zapewnia Mariusz Totoszko.

Płyta „Niezwykłe Lekcje Rytmiki. Jestem Polakiem” – skierowana do dzieci w wieku od 4 do 8 lat – to 60 minut muzyczno-edukacyjnej zabawy. Płyta zawiera 10 piosenek tematycznych o Polsce, a dodatkową atrakcją – która rozwija u dzieci umiejętności wokalne i taneczne – są podkłady karaoke oraz 10 lekcji rytmiki prowadzonych przez Mariusza Totoszko.
Jak dodaje Justyna Tomańska – „Ta płyta ma dla nas - rodziców ogromną wartość sentymentalną. Przygotowywaliśmy ją z myślą o Zosi, ale teraz – dostając oddźwięk z rynku już po premierze – wiemy, że przynosi ogrom radości w tysiącach polskich domów”.

Słuchając płyty „Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem” każde dziecko z przyjemnością – bo podczas zabawy – przyswoi nie tylko podstawową wiedzę z zakresu historii, przyrody i geografii, ale też zdobędzie nowe umiejętności ruchowe i psycho-społeczne. Proste i melodyjne piosenki oraz łatwe do zapamiętania teksty o Polsce sprawiają, że kilkulatki szybko opanowują wiadomości podane w niezwykle przystępny sposób. Dlatego płyta „Niezwykłe Lekcje Rytmiki. Jestem Polakiem” to nie tylko doskonała propozycja na Dzień Dziecka, ale pomysł na świetną zabawę przez cały rok!

Piosenka promująca płytę – „Jestem Polakiem” – dostępna jest w serwisie YouTube. Natomiast płytę kupić można m.in. w salonach Empik oraz w internetowym sklepie empik.com. Więcej informacji i aktualności na temat płyty znaleźć można na profilu „Niezwykłych Lekcji Rytmiki” na Facebooku.

Całkowity dochód Justyny Tomańskiej i Mariusza Totoszko ze sprzedaży płyty przeznaczony zostanie na cele charytatywne.Informacje o płycie:
Tytuł: „Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem”
Sugerowana cena detaliczna: 29,90 zł
Czas trwania płyty: ok. 60 minut
Data premiery: 25 marca 2014
Dystrybucja: Warner Music

( Hello PR)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.