Facebook Google+ Twitter

Mamy dla Was 3 książki Mario Vargasa Llosy!

Czytaliście ostatnio książkę, która Was zachwyciła, zniesmaczyła, a może wręcz przeciwnie, nie wywołała w duszy żadnej spodziewanej reakcji? Napiszcie recenzję i wygrajcie powieść "Raj tuż za rogiem" Mario Vargasa Llosy!

"Raj tuż za rogiem" / Fot. Wydawnictwo ZnakMamy dla Was 3 egzemplarze powieści "Raj tuż za rogiem" autorstwa Mario Vargasa Llosy, tegorocznego noblisty. Co trzeba zrobić, żeby je otrzymać? Jeśli czytaliście ostatnio książkę, która Was zachwyciła, zniesmaczyła, a może wręcz przeciwnie, nie wywołała w duszy żadnej spodziewanej reakcji - napiszcie recenzję. Na artykuły czekamy do 24 października.

Uwaga! Nie mogą to być recenzje książek przyznanych w konkursie "Książka za recenzję". Autorzy trzech najlepszych materiałów dostaną powieści Llosy.

"Raj tuż za rogiem" to pełna pasji opowieść o dwóch niespokojnych duszach.

Paul Gauguin, wybitny malarz, ucieka od życia paryskich koterii artystycznych i jedzie na Tahiti. Liczy na to, że życie z daleka od Francji, złożone z seksu oraz najbardziej pierwotnych emocji pozwoli mu zdrapać nalot cywilizacji i powrócić do korzeni sztuki.

Flora Tristan to rewolucjonistka, pisarka i agitatorka, która wierzy, że dobroć, miłość i seks mogą zbawić świat. Opuszcza męża i wyrusza na misję tworzenia utopijnego społeczeństwa wśród bohemy i robotników francuskich miast.

Oboje są uciekinierami. Oboje mają wizję wielkiego przeobrażenia. Łączy ich gorączkowy upór i wiara w to, że człowiek znów może być autentyczny. Jednak utopii nie sposób stworzyć... Lecz można się zbawić na własny rachunek?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Zapraszam do świata sztuki: link :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedno pytanie, jedna odpowiedź: wszystkie niezbędne informacje są w tekście. Skoro nie napisałam o zamieszczaniu konkretnych tagów, to znaczy, że nie trzeba tego robić :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tyle pytań, a odpowiedzi Redakcji brak.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapraszam i polecam link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena
  • Irena
  • 16.10.2010 11:01

A na jaki adres napisać recenzję.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja właśnie kończę Ciotka Julia i skryba .

Komentarz został ukrytyrozwiń

ooo :) a czy w recenzji, która będzie brała udział w konkursie trzeba zamieścić jakieś konkretne tagi? np "konkurs" czy coś w tym stylu? Czy po prostu wszystkie w tym czasie wysłane recenzje automatycznie się kwalifikują?

Komentarz został ukrytyrozwiń

recenzja zamieszczona

Komentarz został ukrytyrozwiń

OK, to ja staję do rywalizacji :D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Alicjo, na mnie Kuczok również wywarł duże wrażenie :) Pani Ewo, 24 października do godz. 24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.