Facebook Google+ Twitter

Mamy dość - wielka manifestacja w Warszawie

W sobotę na placu Zamkowym w Warszawie zakończył się kilkudniowy protest związkowców. Organizatorzy szacują, że w stolicy pojawiło się ok. 200 tys. niezadowolonych z rządzącej koalicji obywateli.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spod PKiN manifestacja ruszyła Al. Jerozolimskimifot. A. Wiosna
Spod PKiN manifestacja ruszyła Al. Jerozolimskimi
fot. A. Wiosna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

No wreszcie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Młodzi ludzie zanim się zorientują w co ich Tusk i jego rząd wpakował to będzie już po nich ktoś tu pisze o ZUSsie o opiece zdrowotnej ciekawe czy jego zdaniem ten rząd ma coś do zaoferowania obywatelom na przyszłość czy raczej system z USA gdzie emeryci lądują w slamsach Florydy lub w opiece społecznej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szacunek Panie Andrzeju za udział, bo z samego narzekania przy rodzinnym stole czy nawet na forum nic nie wynika

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ktoś walczy o powstrzymanie odbierania szeregu praw nam wszystkim, z takich czy innych powodów to robi jest dla mnie bez znaczenia, nie chciałbym aby moje dzieci pracowały na umowie śmieciowej za 1/5 tego co młody Niemiec otrzymuje. Cos robić trzeba, bo inaczej nie 27% pracujących ale 77% będzie niedługo na umowach śmieciowych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Grabowska Krystyna - Szanowna Pani język nienawiści dostrzegam w Pani komentarzu, podobnie mnóstwo obelg a zero merytryki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obchodzi to wielu ludzi panie Staszewski. W manifestacji (najliczniejszej od 30 lat), brali udział nie tylko związkowcy, było wiele osób solidaryzujących się ze związkowcami. Obchodzi to tych, którzy widzą trochę więcej niż tylko czubek własnego nosa. Dzisiaj mamy pracę - jutro możemy jej nie mieć, takie czasy.
Nie jestem związkowcem, do Warszawy pojechałem na własny koszt. Pojechałem żeby być świadkiem początku nowego zakrętu w naszej historii ( a z postulatami solidaryzuję się, jak najbardziej). Miliony szarych obywateli ma naprawdę dość takiej Polski.
Gwarantuję niedowiarkom, że na tej manifestacji się nie skończy - Naród budzi się...
Oczywiście redakcja zmieniła tytuł, który brzmiał: Mamy dosyć- wielka manifestacja...itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może jednak zapewnią choć jedną podwyżkę dla policji i ubędzie patroli "gastronomicznych".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak pięknie się pchają do koryta. W tym "świńskim" galopie jest może i metoda na sięgnięcie po władzę. Tylko po władzę, bo nie sądzę by chodziło o prawdziwe zmiany. Od lat dziurę w budżecie ceruje się obietnicami zamiast powiedzieć narodowi prawdę - stoimy nad przepaścią, Polska jest bliska bankructwa, załamania systemu opieki zdrowotnej, systemu emerytalno-rentowego i ogólnej niewypłacalności. Będzie już tylko coraz gorzej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kogo to obchodzi. Pikniki są dla uczestników. Z krzyków i ''postulatów'' nic nie wynikało.
Przepraszam, wynikało - trzeba zmienić rząd.
Ciekawe na jaki.
Kaczyński - Duda, Śniadek ?
Tercet egzotyczny było sporo lepszy. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem przekonany że liczba 200 tysięcy bardziej odpowiada rzeczywistości niż 100 tysięcy. Było bardzo spokojnie i dość głośno - co nie wywoływało negatywnych zachowań Warszawy.
Warszawa z niedowierzaniem patrzyła jak pęka kolejna bańka medialno-rządowa. Czy można rzeczywiście wierzyć tylko własnym oczom, czy trzeba wcześniej przeczytać instrukcje w prasie lub wysłuchać ich w TVN, za 400 milionów darowizny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.