Facebook Google+ Twitter

Mamy drukarki dla Autorów najlepszych materiałów. Piszcie i wygrywajcie!

Jak stać się posiadaczem jednej z kilku drukarek HP, które mamy dla Was? Wystarczy w grudniu nie rezygnować z przyjemności pisania do W24 i stworzyć cykl materiałów, dotyczących określonego problemu, dziedziny, zjawiska... Autorów najlepszych tekstów wybierzemy 31 grudnia.

 / Fot. .Od 2 do 30 grudnia będziemy czekać na Wasze materiały. Podkreślamy: materiały, nie materiał, bo tym razem promujemy cykl tekstów informacyjnych na temat, który jest Wam szczególnie bliski i wg Was szczególnie ważny.

Naturalnie w naszej akcji nie stawiamy tylko na ilość. Im lepsze jakościowo będą materiały, tym większa szansa na zdobycie drukarki.

Tak naprawdę niektórzy Autorzy W24 już od dawna budują takie cykle tematyczne. Dla przykładu wymienić można: Mariusza Michalskiego, który kolejny sezon konsekwentnie relacjonuje zmagania narciarzy, Roberta Ramarka, który stworzył już kilka tekstów historycznych o Warszawie albo Łukasza Mica i Weronikę Trzeciak, którzy "polują" z aparatem na samochodowe "białe kruki".

To naturalnie nie wszyscy, a Ci, których wymieniam, nie są automatycznie nominowani do nagrody :-)

Tematów "do wzięcia" jest sporo. Czeka nas druga tura wyborów, którą warto śledzić. Jeśli nie interesuje Was polityka, to zwracamy uwagę, że w zasadzie rozpoczęliśmy sezon narciarski, może więc najwyższy czas, by poświęcić nieco miejsca opisom regionów, do których warto się udać na narty... Lepiej czujecie się wśród poważniejszych i bardziej globalnych tematów? Na świecie jedno wydarzenie goni następne, tylko o nich pisać...

Z naszych propozycji tematycznych śmiało możecie skorzystać, ale liczymy też na Waszą inwencję! Nie trzeba zgłaszać wybranych tematów. Będziemy się uważnie przyglądać cyklom materiałów. Dla ułatwienia, prosimy jednak o wpisywanie w Uwagach informacji: 1. z materiał z cyklu, 2. materiał... itd.

Uwaga: w konkursie nie będą brane pod uwagę teksty z działu Moje Trzy Grosze.

Startujemy! Drukarki czekają. Do 30 grudnia piszcie teksty i zamieszczacie je w W24, a 31 grudnia nagrodzimy tych, którzy stworzą najciekawszy cykl tekstów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Czy dziś rozstrzygnięcie konkursu? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, może jednak nie wszystkim... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety, nawet drukarki nie przepędzą zastoju.....;(((( a jest głucho ...aż w uszach dzwoni, jakby natchnienie wszystkim odpłynęło ...;(((

Komentarz został ukrytyrozwiń
Autor
  • Autor
  • 12.12.2010 01:05

Ja ekstra od siebie przekażę redakcji magiel po babce dla najlepszego komentatora w 2010 roku. Proszę o kontakt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lidko, GRUDZEń - to miesiąc tak absorbujący szaleństwemświątecznym, pracowicie wyjątkowy, że nawet drukarki go nie przebiją!

Komentarz został ukrytyrozwiń

czy edytując zatwierdzony materiał (np. dodając link) muszę za każdym razem w uwagach dodać informację, że jest to materiał z cyklu... ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak... szkoda tylko, że mój cykl "Zima w Bytomiu" został przeniesiony do Moje Trzy Grosze przez redaktora, a śmiało mógł znajdować się w Lokalne. :)

Tutaj macie link do galerii... link

Komentarz został ukrytyrozwiń
amelka
  • amelka
  • 02.12.2010 19:16

drukarki hp, fajna nagroda, nie napisali tylko czy atramentowe czy laserowe, jak atramentowe, to mam rade, nie ma co pchac zamiennika tudzu doniej, bo szkoda nerwow, jakosc wydruku bardzo slaba i zasycha czesto

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.