Facebook Google+ Twitter

Mamy już pierwsze, zatwierdzone zgłoszenia w konkursie!

Mariusz Michalak został pierwszym uczestnikiem konkursu Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku - najszybciej nadesłał materiał i najszybciej trafił na listę kandydatów do tytułów i nagród. Napływają kolejne zgłoszenia. Czekamy na nie do 9 kwietnia włącznie.

 / Fot. Ryszard UrychMariusz zdecydował się nadesłać do konkursu swój wywiad z kierowcą, starającym się zmienić wizerunek truckerów.

Łukasz Zub, kolejny uczestnik konkursu, zdecydował się poddać ocenie głosujących (ich głosy zdecydują o zwycięstwie w kategoriach) oraz Kapituły Konkursu (jej członkowie przyznają tytuł Dziennikarza Obywatelskiego 2011 Roku i nagrodę główną) więcej swych tekstów sportowych. Między innymi relację z konkursu skoków narciarskich w Zakopanem.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzę powodzenia. Przypominam, że można zgłaszać dowolną liczbę materiałów, ale tylko w jednej kategorii. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia włącznie! Głosowanie zacznie się 13 kwietnia. Do tej pory warto poinformować o swym udziale w konkursie jak najwięcej osób :)

Niebawem materiały z W24, które zostały zaakceptowane w konkursie będziemy oznaczali specjalną grafiką. Będzie też dostępna dla właścicieli blogów, profili na Google+ czy Facebooku, jeśli zdecydują się zgłosić któryś ze wswych wpisów.

Strona konkursowa: DOROKU.PL

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

WciGbZvZipFA
  • WciGbZvZipFA
  • 20.03.2012 05:22

U Buchanana zdarzają się mtenmoy, ktf3re przez polskich konserwatywnych-liberałf3w mogłyby być uznane za zbyt socjalne. Jednak ogf3lna wymowa jego książek jest prawicowa i dotyka ważnych problemf3w społeczno-cywilizacyjnych, np. "Prawica na manowcach" czy "Zmierzch Zachodu". Sporo trafnych spostrzeżeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.