Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12512 miejsce

Mamy pierwszą tego lata "wizytę" UFO w Polsce

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-07-19 14:50

W Piekarach pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu. Czy to sprawka gości z kosmosu?

To już druga wizyta kosmitów lub ludzi o pozaziemskich zdolnościach na polu w pobliżu Kopca Wyzwolenia w Piekarach. Trzy wyściełane w zbożu kręgi zauważyli podczas weekendu mieszkańcy Piekar, którzy podziwiali okolicę z Kopca Wyzwolenia. Jeśli kosmici utrzymają tempo wizyt na polu należącym do jednego z mieszkańców Orzecha, UFO może stać się tak samo symbolem miasta, jak Bazylika czy Kopiec.

Pierwszą wizytę kosmici złożyli w Piekarach prawie rok temu, na początku sierpnia. Przylecieli i od razu posiali zniszczenie. Najpierw zepsuł się kombajn, który wjechał w pole, a kilka godzin później na polu spłonął volkswagen golf, którym podjechał znajomy właściciela pola, by zobaczyć dowód na istnienie pozaludzkiej inteligencji.
Andrzej Kowolik, mieszkaniec Orzecha, który uprawia ziemię pod Kopcem, od DZ dowiedział się, że na jego polu znowu pojawiły się tajemnicze kręgi. - W UFO nie wierzę, ale trzeba przyznać, że ubiegłoroczne kręgi były wykonane bardzo precyzyjnie i wokół nich nie było żadnych innych śladów. Nowych kręgów nie widziałem, ale pojadę wieczorem i sprawdzę - mówi Kowolik.

Wówczas były to trzy idealnie wyściełane koła w zbożu, różnej wielkości, połączone wąskim korytarzem. Każde koło składało się z czterech ćwiartek, w których kłosy zbóż były precyzyjnie powalone w określoną stronę. Tym razem kręgi są położone w innym miejscu pola, ale są również połączone, tylko tworzą inny wzór.

- Obawiam się tylko wycieczek ciekawskich - mówi Kowolik. W ubiegłym roku pole przeżyło całą inwazję nie tyle kosmitów, co ciekawskich ludzi, którzy przyszli uzbrojeni w kamery i aparaty fotograficzne, by uwiecznić pierwsze przypadek działań UFO w Piekarach.
(sb) - Dziennik Zachodni

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

nie ma takiej maszyny, nikt nie ma takich umiejętności aby tworzyć tak precyzyjne symbole które w dodatku żyją. takich potężnych symboli już były tysiące kto i czym miałby to robić? Z tego co mi wiadomo to osoba która wyjaśni owy przypadek dostanie od królowej Anglii pół miliona funtów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • m b
  • 24.07.2006 08:19

Ludzie, kto jeszcze wierzy w kregi robione przez UFO? Przeciez wyjasnilo sie dawno ze kregi sa tworzone przez ich ludzkich entuzjastow z calego swiata..

Komentarz został ukrytyrozwiń

W radomiu też pojawiły się tajemnicze kręgi na jednym z boisk szkolnych... Może UFO zajrzało też tam ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.