Facebook Google+ Twitter

Mamy zaproszenia na "Dwie połówki pomarańczy" w Teatrze Lutnia

14 kwietnia w łódzkim Teatrze "Lutnia" zostanie wystawiona sztuka Igi Kownackiej "Dwie połówki pomarańczy". Grają w niej m.in. Ewa Złotowska, Julia Kamińska wymiennie z Aleksandrą Szwed. W konkursie możecie wygrać zaproszenie na tą sztukę.

"Dwie połówki pomarańczy" - plakat / Fot. mat. organizatora"Dwie połówki pomarańczy" Igi Kownackiej to czarna komedia romantyczna. Do pewnego hotelu w celu identyfikacji zmarłego w tajemniczych okolicznościach męża, przyjeżdża młoda wdowa Karolina. Na miejscu czeka na nią psycholog policyjna o imieniu Joanna, a także dziesiątki niespodzianek, związanych z jej mężem (zdradzimy tylko, że zjawi się młoda, bardzo atrakcyjna dziewczyna podająca się za córkę zmarłego), a także z ... trwającym właśnie w hotelu weselem. Co wyniknie z tych nieoczekiwanych zwrotów akcji i jaki będzie finał przedstawienia? Warto się o tym przekonać wybierając się na sztukę do Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi już 14 kwietnia br. W sztuce występują: Ewa Złotowska, Cynthia Kaszyńska, Julia Kamińska/ Aleksandra Szwed, Jarosław Boberek/Jacek Kawalec, Cynthia Kuźniak

Dwie połówki pomarańczy - Official Trailer [HD]


Bilety do kupienia w kasie teatru przy ulicy Piotrkowskiej 243 (czynna od pon do soboty w godz. 10-17) oraz w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59. Zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 692 586 063, a także poprzez strony internetowe: www.biletyna.pl www.eventim.pl www.biletynakabarety.pl www.teatrlutnia.pl

UWAGA! KONKURS!Mamy dla Was do wygrania podwójne zaproszenie do Teatru "Lutnia" na spektakl pt. "Dwie połówki pomarańczy", który odbędzie się 14.04.2013 o godz. 18:30. Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu ciekawie uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójną wejściówkę. Na komentarze czekamy do wtorku 2.04 do godz. 23:59 - laureat otrzyma wiadomość w środę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

bardzo chciałbym się wybrać na to przedstawienie, gdyż chciałbym się przekonać jak wygląda Julka Kamińska, i utwierdzić się w przekonaniu że jednak nie jest taka brzydka jak w brzyduli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pourquoi? (wym. pakła – dlaczego)
powody są dwa.
Primo:jako dziecko nie przepadałam za pszczółką Mają i jakoś nie miałam okazji zobaczyć tej aktorki na deskach teatralnych. A teraz proszę jest szansa i to w Łodzi. I zewsząd inne pszczoły donoszą, że Maja to nie truteń tylko robotnica, bo i mistrzostwo świata w dubbingu, pisarka od „Największych miłości świata” i aktorka przez duże A (choćby Plac Zbawiciela, Adami i Ewa, Boża podszewka) i wzięty reżyser dubbingu – 101 Dalmatyńczyków :) A prywatnie ciepła osoba uwielbiająca swój ogród i zwierzęta.
Secundo: By 2 połówka pomarańczy w szarym , burym i ponurym świecie (taki etap- mam nadzieję , że przejściowy) zapomniała o o troskach , kłopotach i …..zimie i... roześmiały się jej oczy , zobaczyła wszystko w wiosennych barwach nie różowych lecz pomarańczowych , dostrzegła nieuniknione zwroty akcji także w życiu prywatnym.:):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem bez pamięci zakochany we wspaniałej i przepięknej aktorce Oli Szwed w której jestem zakochany bez pamięci.Koledzy się ze mnie śmieją ,lecz byłaby to dla mnie pierwsza okazja do zobaczenia jej na żywo ! Codziennie nieustannie o niej myśle, oglądam z nią wszystkie produkcje w których wystąpiła a w nocy śnię erotyczne sny.Czytam z nią wszystkie wywiady.,wiem o niej chyba wszystko.To już chyba obsesja ?! Widziałem na plakatach, że w spektaklu "2 Połówki Pomarańczy", będzie możliwość podziwiać uroki jej przecudnej urody w pełnej krasie , ach jak ja o tym marzę żeby zobaczyć ją w Łodzi ! Druga taka okazja szybko może się nie powtórzyć, szczególnie że będzie u nas po raz pierwszy ! Założyłem się z z Bratem , że podejdę do niej i poproszę ją o numer telefonu, niedługo więc może przeczytacie o mnie na pudelku , co wy na to ? Pozdrawiam.Radek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bilety powinny trafić do mnie, żebym mógł odkupić wszystkie moje winy i moja druga połówka pomarańczy nie wycisnęła ze mnie ostatnich soków... Ostatnimi czasy nawalam w każdym aspekcie: kulinarnym, kulturalnym, rodzinnym. Najwyższy czas, spędzić soczyste popołudnie, które orzeźwi atmosferę i wniesie trochę słodyczy, poprawi humory i sprawi, że polówki znowu będą nierozłączne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

BARDZO CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ PODWÓJNE ZAPROSZENIE, PONIEWAŻ ZOBACZENIE JAROSŁAWA BOBERKA PRZEBRANEGO ZA KOBITKĘ BYŁO BY DLA MNIE BEZCENNE. A PRZY OKAZJI MOGŁABYM ZROBIĆ PREZENT MĘŻOWI, KTÓRY UWIELBIA JAROSŁAWA BOBERKA ZA JEGO TALENT AKTORSKI ZWŁASZCZA ZA ROLĘ POLICJANTA W RODZINIE ZASTĘPCZEJ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam,
dlaczego to właśnie dla mnie ta podwójna wejściówka?

Bilety powinny trafić do mnie, żebym mógł odkupić wszystkie moje winy i moja druga połówka pomarańczy nie wycisnęła ze mnie ostatnich soków... Ostatnimi czasy nawalam w każdym aspekcie: kulinarnym, kulturalnym, rodzinnym. Najwyższy czas, spędzić soczyste popołudnie, które orzeźwi atmosferę i wniesie trochę słodyczy, poprawi humory i sprawi, że połówki znowu będą nierozłączne :)

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

My z mężem to jak dwie połówki pomarańczy:
"Dwie połówki pomarańczy
po latach się spotkały.
Choć różną historię miały
To jednak się pokochały.

Jedna skryta była
przed światem stroniła.
W siebie nie wierzyła
tylko wodę piła.

Druga połówka
to zwariowana osóbka
Z życia garściami brała
Niczego nie żałowała

Wszystkie cechy się zmieniły
gdy się zeszli razem.
Przewróciło się ich życie
Nie żałują tego wcale"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.