Facebook Google+ Twitter

Mamy zaproszenia na "Dwie połówki pomarańczy" w Teatrze Lutnia

14 kwietnia w łódzkim Teatrze "Lutnia" zostanie wystawiona sztuka Igi Kownackiej "Dwie połówki pomarańczy". Grają w niej m.in. Ewa Złotowska, Julia Kamińska wymiennie z Aleksandrą Szwed. W konkursie możecie wygrać zaproszenie na tą sztukę.

"Dwie połówki pomarańczy" - plakat / Fot. mat. organizatora"Dwie połówki pomarańczy" Igi Kownackiej to czarna komedia romantyczna. Do pewnego hotelu w celu identyfikacji zmarłego w tajemniczych okolicznościach męża, przyjeżdża młoda wdowa Karolina. Na miejscu czeka na nią psycholog policyjna o imieniu Joanna, a także dziesiątki niespodzianek, związanych z jej mężem (zdradzimy tylko, że zjawi się młoda, bardzo atrakcyjna dziewczyna podająca się za córkę zmarłego), a także z ... trwającym właśnie w hotelu weselem. Co wyniknie z tych nieoczekiwanych zwrotów akcji i jaki będzie finał przedstawienia? Warto się o tym przekonać wybierając się na sztukę do Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi już 14 kwietnia br. W sztuce występują: Ewa Złotowska, Cynthia Kaszyńska, Julia Kamińska/ Aleksandra Szwed, Jarosław Boberek/Jacek Kawalec, Cynthia Kuźniak

Dwie połówki pomarańczy - Official Trailer [HD]


Bilety do kupienia w kasie teatru przy ulicy Piotrkowskiej 243 (czynna od pon do soboty w godz. 10-17) oraz w Strefie Biletów na Piotrkowskiej 59. Zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 692 586 063, a także poprzez strony internetowe: www.biletyna.pl www.eventim.pl www.biletynakabarety.pl www.teatrlutnia.pl

UWAGA! KONKURS!Mamy dla Was do wygrania podwójne zaproszenie do Teatru "Lutnia" na spektakl pt. "Dwie połówki pomarańczy", który odbędzie się 14.04.2013 o godz. 18:30. Aby wygrać podwójne zaproszenie należy w komentarzu ciekawie uzasadnić dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójną wejściówkę. Na komentarze czekamy do wtorku 2.04 do godz. 23:59 - laureat otrzyma wiadomość w środę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

bardzo chciałbym się wybrać na to przedstawienie, gdyż chciałbym się przekonać jak wygląda Julka Kamińska, i utwierdzić się w przekonaniu że jednak nie jest taka brzydka jak w brzyduli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pourquoi? (wym. pakła – dlaczego)
powody są dwa.
Primo:jako dziecko nie przepadałam za pszczółką Mają i jakoś nie miałam okazji zobaczyć tej aktorki na deskach teatralnych. A teraz proszę jest szansa i to w Łodzi. I zewsząd inne pszczoły donoszą, że Maja to nie truteń tylko robotnica, bo i mistrzostwo świata w dubbingu, pisarka od „Największych miłości świata” i aktorka przez duże A (choćby Plac Zbawiciela, Adami i Ewa, Boża podszewka) i wzięty reżyser dubbingu – 101 Dalmatyńczyków :) A prywatnie ciepła osoba uwielbiająca swój ogród i zwierzęta.
Secundo: By 2 połówka pomarańczy w szarym , burym i ponurym świecie (taki etap- mam nadzieję , że przejściowy) zapomniała o o troskach , kłopotach i …..zimie i... roześmiały się jej oczy , zobaczyła wszystko w wiosennych barwach nie różowych lecz pomarańczowych , dostrzegła nieuniknione zwroty akcji także w życiu prywatnym.:):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem bez pamięci zakochany we wspaniałej i przepięknej aktorce Oli Szwed w której jestem zakochany bez pamięci.Koledzy się ze mnie śmieją ,lecz byłaby to dla mnie pierwsza okazja do zobaczenia jej na żywo ! Codziennie nieustannie o niej myśle, oglądam z nią wszystkie produkcje w których wystąpiła a w nocy śnię erotyczne sny.Czytam z nią wszystkie wywiady.,wiem o niej chyba wszystko.To już chyba obsesja ?! Widziałem na plakatach, że w spektaklu "2 Połówki Pomarańczy", będzie możliwość podziwiać uroki jej przecudnej urody w pełnej krasie , ach jak ja o tym marzę żeby zobaczyć ją w Łodzi ! Druga taka okazja szybko może się nie powtórzyć, szczególnie że będzie u nas po raz pierwszy ! Założyłem się z z Bratem , że podejdę do niej i poproszę ją o numer telefonu, niedługo więc może przeczytacie o mnie na pudelku , co wy na to ? Pozdrawiam.Radek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bilety powinny trafić do mnie, żebym mógł odkupić wszystkie moje winy i moja druga połówka pomarańczy nie wycisnęła ze mnie ostatnich soków... Ostatnimi czasy nawalam w każdym aspekcie: kulinarnym, kulturalnym, rodzinnym. Najwyższy czas, spędzić soczyste popołudnie, które orzeźwi atmosferę i wniesie trochę słodyczy, poprawi humory i sprawi, że polówki znowu będą nierozłączne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

BARDZO CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ PODWÓJNE ZAPROSZENIE, PONIEWAŻ ZOBACZENIE JAROSŁAWA BOBERKA PRZEBRANEGO ZA KOBITKĘ BYŁO BY DLA MNIE BEZCENNE. A PRZY OKAZJI MOGŁABYM ZROBIĆ PREZENT MĘŻOWI, KTÓRY UWIELBIA JAROSŁAWA BOBERKA ZA JEGO TALENT AKTORSKI ZWŁASZCZA ZA ROLĘ POLICJANTA W RODZINIE ZASTĘPCZEJ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam,
dlaczego to właśnie dla mnie ta podwójna wejściówka?

Bilety powinny trafić do mnie, żebym mógł odkupić wszystkie moje winy i moja druga połówka pomarańczy nie wycisnęła ze mnie ostatnich soków... Ostatnimi czasy nawalam w każdym aspekcie: kulinarnym, kulturalnym, rodzinnym. Najwyższy czas, spędzić soczyste popołudnie, które orzeźwi atmosferę i wniesie trochę słodyczy, poprawi humory i sprawi, że połówki znowu będą nierozłączne :)

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

My z mężem to jak dwie połówki pomarańczy:
"Dwie połówki pomarańczy
po latach się spotkały.
Choć różną historię miały
To jednak się pokochały.

Jedna skryta była
przed światem stroniła.
W siebie nie wierzyła
tylko wodę piła.

Druga połówka
to zwariowana osóbka
Z życia garściami brała
Niczego nie żałowała

Wszystkie cechy się zmieniły
gdy się zeszli razem.
Przewróciło się ich życie
Nie żałują tego wcale"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.