Facebook Google+ Twitter

Mamy zwycięzcę czwartkowego konkursu!

Kochani! Rozstrzygnęliśmy konkurs, choć przyznaję nie było łatwo ;) bo napłynęło wiele, naprawdę dobrych tekstów. Po kilku minutach dynamicznej dyskusji, wyłoniliśmy zwycięzcę.

Nagrody konkursowe/redakcja W24.pl Za najlepszy tekst konkursowy uznaliśmy:
"Ferrari zaparkowało w Galerii Łódzkiej" Krzysztofa Olejniczaka. Fot. archiwum
To fajnie, lekko napisana relacja z kolorowej imprezy masowej. Krzysztof wyszedł z domu, by wziąć w niej udział, zrobił zdjęcia, opisał zdarzenie i bardzo szybko nadesłał tekst – po południu mieliśmy już relację z otwarcia wystawy Ferrari na stronach Wiadomości24.pl. Autor wykonał dobrą robotę dziennikarską i co do tego wszyscy byliśmy zgodni.

Krzysztofie, serdecznie zapraszamy Cię wraz z osobą towarzyszącą na jutrzejszą imprezę Livebox Generation Show w Warszawie, na której wystąpi zespół Duran Duran, a także Myslovitz i Sistars. Podwójne zaproszenie na sobotnią imprezę zaczynającą się o godz 13.00, czeka na Ciebie w redakcji. Skontaktuj się z nami jak najszybciej!

Postanowiliśmy wyróżnić jeszcze dwa inne teksty:

“Rower w mieście – tylko dla odważnych” Danuty Muszyńskiej, o niełatwym życiu rowerzysty i czyhających na niego miejskich zasadzkach. Autorka w ciekawy sposób opisała stan poznańskich ścieżek rowerowych oraz stosunek kierowców i pieszych do ludzi poruszających się na rowerach. Zastosowała też interesującą formułę – tekst składa się z postulatów rowerzysty. Korzystając z okazji namawiam Danutę, by zamieściła swoje zdjęcie w profilu :)

Wrażenie robi również “Raport: Wolne miejsca na uczelniach technicznych” Mateusza Pułkowskiego, będący zwięzłą i bardzo ważną informacją dla osób wybierających się na studia.

Danuta i Mateusz otrzymają książki.

Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy, byście nadal tropili rzeczywistość, informowali nas o ważnych i ciekawych zdarzeniach, dzielili się swoimi odkryciami, spostrzeżeniami i przemyśleniami.

Czekamy na Wasze teksty i zdjęcia!

Nagrodzone teksty:
“Rower w mieście – tylko dla odważnych” Danuty Muszyńskiej
“Raport: Wolne miejsca na uczelniach technicznych” Mateusza Pułkowskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

łaaaaał... dzięki wielkie... :) to dla mnie zaszczyt :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa dla autorow nagrodzonych tekstow :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.