Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6214 miejsce

Mamycel - nowy portal dla ludzi z pasją

Mamycel.pl to portal społecznościowy dla ludzi z pasjami, marzeniami i talentami. Tutaj mile widziani są także pracodawcy oraz artyści.

 / Fot. Beata MarszałekSpotykają się tutaj ludzie z pasjami, marzeniami, talentami. Każdy, kto ma jakiś twórczy pomysł na siebie oraz na to jak kreatywnie spędzać czas, poczuje się tutaj jak przysłowiowa „ryba w wodzie”.

Można tu publikować swoje prace, wiersze, muzykę, fotografie oraz każdy inny objaw naszych pasji. Spotkamy wielu ludzi z podobnymi zainteresowaniami, jak również kompletnie różnych od nas. Wymiana doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz przeżyciami z innymi pasjonatami pozwala wzbogacić nasze pomysły twórcze. Dowiedzieć się można wielu ciekawostek o tym, w jaki sposób jeszcze bardziej rozwinąć swoją kreatywność, a uzyskane porady od fachowców z rożnych dziedzin życia wydadzą się dla nas bardzo cenne. / Fot. Beata Marszałek

Natomiast potencjalni pracodawcy, którzy poszukują kreatywnych, utalentowanych i zaangażowanych ludzi do pracy wyszukają tutaj „perełki”, które staną się chlubą Ich firmy.

Portal ten powstał także z myślą o tym, aby pomagać ludziom w ich rozwoju zawodowym, gdyż dzięki ukazaniu swoich pasji jesteśmy w stanie znacznie bardziej ułatwić sobie budowanie własnej ścieżki do kariery zawodowej. / Fot. Beata Marszałek

Założycielką portalu jest Beata Marszałek, która wyznaje, że „Każdy człowiek ma w sobie pasje, marzenia i cele, które czynią go wartościowym i wyjątkowym. Jednak ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego jaki drzemie w nich potencjał i to oni sami się ograniczają. A przecież to od nas samych zależy jaką drogą życia pójdziemy i dokąd dojdziemy.”

 / Fot. Beata MarszałekKreujcie Wasze marzenia, wyznaczajcie sobie nowe cele, realizujcie własne wizje, zadbajcie o rozwój swoich talentów. Nie bójcie się stawiać czoła nowym wyzwaniom. „Dzięki doskonaleniu swoich mocnych stron i wykorzystaniu naturalnych zdolności, możemy osiągnąć sukces i robić w życiu to, co sprawia nam radość” - pisze na Mamy Cel Beata Marszałek.

Tu można promować talenty, oceniać i komentować umieszczone prace innych użytkowników, a dyskusje na forum umożliwiają wymianę poglądów na temat wielu pasji. Portal pozwala na prezentacje firm, klubów, warsztatów, kursów, szkoleń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.