Facebook Google+ Twitter

Man Li Szczepańska magiczną muzyką ściagnęła do ogrodu tłum fanów

Na zamknięcie 9 Festiwalu "Święto Ogrodów 2014" 15 czerwca Man Li Szczepańska swoją magiczną muzyką polską i Jej Goście z grupy baletowej Etiuda wg programu choreografii K. Stolarczyk ściągnęli do Palmiarni Ogrodu Botanicznego UJ tłumy.

1 z 25 Następne zdjęcie
Zdjęcie:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Wyjaśnię na czym polega magia muzyki w wykonaniu pianistki Man LI Szczepańskiej. Koncerty jej zestaw utworów które wykonuje jest na ogół niepowtarzalny, zatem atmosfera każdego występu także jest niepowtarzalna. Pianistka gra czysto nawet na słabszych pianinach, ale jeśli ktoś miał okazje jej słuchać na wirtuozowskim nowym markowym fortepianie japońskiej firmy Yamaha jak ja w Radomsku ten wie jak ta niebiańska muzyczna uczta duchowa i jakie bogactwo dźwięków stworzył Fryderyk Chopin. Palce pianistki moim zdaniem wykonują Jego dzieła najbardziej tak jak mógł to robić sam Mistrz Chopin. Man Li jak sądzę ma usposobienie tego kompozytora jest wirtuozem w spódnicy. man Li dobrze czuje się w kulturze europejskiej dzięki korzeniom rosyjskim przodków jej ojca, ale myślę że także wczuwa się w te wszystkie tęsknoty którą przepojona jest muzyka Fryderyka. Rewelacją byłby wirtuozerski koncert chopinowski Man Li w Paryżu. Nagrania w youtube spłaszczają maetrię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam poniższa dyskusję o muzyce granej 15 czerwca w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, prawda jakie znawstwo tematu. Oczywiście muzyka jest w youtube,w facebooku, ale kogo to obchodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Słuszne spostrzeżenie.
Nie odpowiedziałam na zarzut, bo już ze dwa razy wyjaśniałam, a pan Adamik i jego znajomy (tak straszy w komentarzach) analizuje po wiele razy moje wszystkie komentarze, więc zna odpowiedź, że nie jestem autorką zatem nie obowiązuje mnie zdjęcie. Jako komentatorka nie musiałabym wpisywać prawdziwych danych. Zdjęcie i dane obowiązują autora, więc to Jan Piotr Szczepański narusza regulamin, nie mając zdjęcia.
Przed reformą W24 jego materiały nie zostałyby zatwierdzone przez Redakcję, bo jak pamiętam regulamin, gdy się rejstrowałam, to taki był wymóg dla autorów. Nie dla komentatorów, bo były okresy, kiedy nie było trzeba się rejstrować, aby komentować. Komentowałam wiele materiałów przed reformą, która kazała komentatorowi się logować. Odkąd trzeba się logować, rzadko komentuję. Używałam różne pseudonimy przed zarejstrowaniem, ale nie pamiętam jakie. Nie komentuję od trzech lat, jak twierdzi pan Adamik, ale prawie od początku W24. Kiedyś bardzo mi się podobał ten serwis, teraz mniej, ale lubię tu zaglądać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jan Piotr Szczepański: domaga się pan od Pani Katarzyny Bartkowskiej ujawnienia zdjęcia w profilu, a sam swojego Pan nie zamieszcza... Tkwi w tym jakaś niekonsekwencja, przyzna Pan...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adamik ''zniesmaczony do głębi jestestwa'' piszący z konta Jana Piotra Szczepańskiego , czy pan przeprosił już za swoją napastliwość?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamik, jeśli już to pan Krzak i pani Bartkowska. Troszkę kultury i mniej chorych urojeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ta Pani odbiorczyni przeprosiła Jana Piotra Szczepańskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

I po co ta gra? Panie Adamik piszący czasem jako Jan Szczepański! 1. Nie twierdziłam, że pan nie istnieje, ale zauważyłam, że korzysta pan z drugiego konta kolegi by samego siebie chwalić. Nie atakuję nikogo w tym portalu, ale jestem atakowana przez pana.

2. Jestem tylko odbiorcą, zabieram głos w komentarzach. Dawno to pan zauwaźył, więc po co to apelowanie o moje publikacje??

3. Niczego do tej pory nie wymyśliłam w odróżnieniu od pana Adamika. Proszę o podanie rzekomych wymysłów.

4. To jest dziecinny zarzut, że zależy mi na dokuczeniu komukolwiek. Czy jesteśmy w piaskownicy czy na forum dyskusyjnym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zniesmaczony do głębi swojego jestestwa niewybrednymi nie merytorycznymi uwagami Szanownej Pani Redaktor Katarzyny Bartkowskiej atakującej Pana Redaktora Wiesława Adamika w komentarzach pod moim artykułem informuję co następuje. 1) proszę ujawnić swoje zdjęcie wraz z pełnym nazwiskiem i/lub pseudonimami literackimi oraz podać ilości wygenerowanych przez Panią artykułów, galerii zdjęć na portalu w24 i podanie swojej specjalności literacko- dziennikarskiej bym mógł podjąć decyzję w jaki sposób ustosunkować się do Pani uwag ale czysto dziennikarskich. 2) Wszelkie spory i przekomarzania z Red. Wiesławem Adamikiem proszę prowadzić poza moimi artykułami 3) Proszę o oficjalne przeprosiny za wyssane z palca insynuacje jakobym w ogóle nie istniał, dotyczące Pani obrażających mnie nieprawdziwych informacji wymyślonych przez Panią by dokuczyć Red. Wiesławowi Adamikowi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adamik, ależ się Panu roją ciekawe fantazje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.