Facebook Google+ Twitter

Mandale Ireny Korzeniewskiej

Irena Korzeniewska swoje życie spędziła głównie na pracy przy biurku. Nie wyobrażała sobie nigdy, że któregoś dnia stanie się popularna. Po przejściu na emeryturę, uczestniczy w pracach wrocławskiego stowarzyszenia "Żyć inaczej" i... sypie mandale.

1 z 14 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pani Irena Korzeniewska zainteresowała się mandalą przypadkiem.Fot. Jan Poniatowski
Pani Irena Korzeniewska zainteresowała się mandalą przypadkiem.
Fot. Jan Poniatowski

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Zuzanna Morawska
  • Zuzanna Morawska
  • 30.03.2012 10:32

Niepowtarzalne prace, wspaniałe kolory - po prostu wielki talent! Gratuluje wspaniałej wystawy i z niecierpliwością czekam na następną.

Komentarz został ukrytyrozwiń
pełna podziwu
  • pełna podziwu
  • 20.03.2012 21:58

Jestem zachwycona pracami Pani Ireny, wymagają duzej wyobrazni, skupienia oraz precyzyjnej ręki.Przyciągają swoją fotmą i bogatą kolorystyką. Czekam na następną wystawę!! Mam nadzieje ze będzie ona niebawem. ZM

Komentarz został ukrytyrozwiń
czytelnik
  • czytelnik
  • 05.03.2012 11:37

Szanowny Panie Janie Poniatowski! wyrazy szacunku i uznania. Gratuluję 10 miejsca w rankingu reporterów Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aneta Storoz
  • Aneta Storoz
  • 04.03.2012 23:37

Gratuluje tak wspanialego talentu artystycznego.
Piekna wystawa,pelna niezwyklych barw i pomyslowosci.
Zycze nastepnych udanych wystaw.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Dreczko
  • Piotr Dreczko
  • 04.03.2012 17:26

No i git!!!!! Irenka jest super a Janek to po mistrzowsku podkreśla. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne prace, gratuluję

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania
  • ania
  • 04.03.2012 01:17

Przepiękne zdjęcie,które pokazuje wspólnotę,emocje Pań.Gratuluję ciekawych prac Pani Irenie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
zauroczona
  • zauroczona
  • 03.03.2012 22:14

Z pozoru wygląda banalnie, ale proszę mi wierzyć "Mandala" to trudna sztuka, wręcz "wymagająca". Moje wyrazy uznania za tak bogatą kolekcję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Justyna
  • Justyna
  • 03.03.2012 22:06

Brawo Pani Ireno:) czekam na więcej!