Facebook Google+ Twitter

Mandaryna już nie jest "com"

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-04 20:48

Pod adresem www.Mandaryna.com, zamiast oficjalnej strony piosenkarki widnieje hasło: "Oddajcie dzieciom tatusia".

Wiśniewski zabrał Mandarynie adres internetowy?

Adres został przekierowany na www.tata.pl, stronę - "pomnik głupoty i nieuczciwości polskiego sądownictwa rodzinnego" w stosunku do ojców. Sprawcą internetowego zamieszania jest prawdopodobnie Michał Wiśniewski, który wspiera stronę tata.pl także na swojej witrynie. Umieścił nawet button na ichtroje.pl , nawiązujący do "ojcowskiego portalu". "Wiśnia" mógł więc być właścicielem www.Mandaryna.com i teraz sobie ją... przekierował. Nie udało nam się skontaktować z Michałem Wiśniewskim w celu potwierdzenia tej wiadomości.

Strona Mandaryna.com była prężnie promowana przez piosenkarkę. Adresem www został nazwany nawet jej pierwszy album. Teraz oficjalna strona Mandaryny znajduje się pod www.Mandaryna.biz...

"Nie widziałem dzieci od końca maja"

To chyba jednak nie przypadek, bo Wiśniewski pisze właśnie na swojej stronie o walce, jaką toczy o prawo do swoich dzieci. "Od kilku miesięcy mimowolnie biorę udział w spektaklu, który ona odgrywa na waszych oczach. Długo nie zabierałem głosu wysłuchując z zaciśniętymi zębami kłamstw które opowiada Marta o tym jak całymi dniami opiekuje się dziećmi i jak bardzo jej zależy na kontakcie naszego synka i córeczki z tatą. Otóż jest to bzdura !!! " - pisze kontrowersyjny wokalista na stronie "Ich Troje".

"Nie widziałem dzieci od końca maja. Miały ze mną spędzić zaledwie trzy dni, a mimo to na prośbę Marty zgodziłem się na to, by wróciły wczesniej, gdyż wypadł Dzień Matki i uznałem, że to ważne by z laurkami i życzeniami przyszły tego dnia do mamy. Niestety w zamian nie dostałem nic. 23 czerwca był Dzień Ojca a następnego dnia czwarte urodziny Xavierka. Kilka dni wcześniej próbowałem skontaktować się z Martą aby umówić się na kolejne odwiedziny ... i cisza. (...) Zatem urodziny mojego synka spędziłem w Domu Małego Dziecka w Jaworze, gdzie miałęm ochotę krzyczec o tym jak bardzo kocham moje dzieci i jak bardzo jestem krzywdzony przez ich matkę, której podobno zależy na tym by miały tatę ".

"Sama odeszła"

"Mandarynie wydaje się, że toczy wojnę o okładki w kolorowych gazetach. Kiedy rozmawiam z ludzmi, którzy z nią pracowali jestem przerażony tym, ile złości i chęci zadania bólu jest w niej (...)
Zrozumiałbym gdybym to ja odszedł, zostawiając ją i dzieci, niszcząc jej karierę, jej plany ... ale nic takiego przeciez nie miało miejsca. Sama przyzanje, że to ona odeszła, że to ona nie mogła być sobą, nie mogła realizować pzy mnie swoich marzeń . (...) Pierwszy raz w życiu czuję się tak bezsilny nie tylko wobec tego co się dzieje teraz, ale także wobec tego, co zobaczą i przeczytają moje dzieci za kilka lat. (...) Ale tata był moje słonka i tęsknił za wami. Kochał, kocha i zawsze będzie blisko bez względu na to, co powtarzać wam będzie otoczenie mamy(...)".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.