Facebook Google+ Twitter

Mandaryna Wiśniewska wypowiada wojnę "Faktowi"

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-09-24 18:31

Dziennik "Fakt" wszedł już w konflikt z kilkoma polskimi gwiazdami. Po aktorce Joannie Brodzik i piosenkarce Edycie Górniak, popularna piosenkarka i była żona lidera "Ich Troje", Marta Wiśniewska wkroczyła na wojenną ścieżkę z tabloidem.

fot. MWMEDIA Marta "Mandaryna" Wiśniewska cierpliwie tolerowała nieprawdziwe informacje, jakie od roku publikował na swoich łamach dziennik "Fakt". Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ostatni artykuł gazety, w którym to pisano o rzekomym upadku zawodowym i finansowym gwiazdy. To spowodowało stanowczą reakcję Marty.

Już w najbliższy poniedziałek ma się odbyć rozprawa w tej sprawie. Marta twierdzi, że Michał Wiśniewski, który od dawna współpracuje z "Faktem", celowo chce przedstawić ją, jako matkę, która nie jest zdolna do zapewnienia odpowiedniego bytu własnym dzieciom. Piosenkarka i choreografka dementuje też nieprawdziwe informacje tabloidu. Zapewniła, że jej finansowa i zawodowa kondycja jest bardzo dobra a każde kłamstwo ze strony dziennika "Fakt" znajdzie swój finał w sądzie.

 Rafał Szwajkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nigdy nie przepadałam za Mandaryną, ale w tym wypadku jestem za nią, bo nie toleruje brukowców pokroju Faktu. A co do nazwiska to dla mediów i zwykłych szarych obywateli i tak zawsze będzie Wiśniewska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Być może mandaryna mogłaby zmienic nazwisko - w to nie wnikam, ale zycie codzienne nie jest takie wesołe jak w świecie gwiazd - są różne dokumenty, pozyczki, papiery, zobowiązania na piśmie - wszystko na pewne nazwisko x. Poza tym to tylko nazwisko, wazniejsze jest, że bardzo często kobiety wogóle nie potrafią odejść od mężów - nawzisko to pikuś przy takim np. przywiązaniu sie ofiary do kata

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisano, że Mandaryna z willi przeprowadziła się do mniejszego mieszkanka swojej menadżerki, bo jej nie stać na płącenie 10 tys. zł miesięcznie za wynajem willi z basenem. Prawda, czy fałsz? Przy okazji - drogie Panie, jak możecie nosić nazwiska po mężach, którzy Was oszukali, rzucili i są chamscy? Zawsze mnie to intrygowało - jak nisko można upaść, aby zostawić sobie nazwisko po chamie i kretynie? O dzieci idzie? [akurat nie piszę tu o zielonowłosym, tylko ogólnie]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.