Facebook Google+ Twitter

Manekin mówi "nie" cenzurze!

- Nie musisz mieć 18 lat i nie musisz prosić o zgodę rodziców. Przeczytasz tu o tym wszystkim, co znika z mediów z powodu cenzury. Protestuj ze mną - nawołuje Artur Kurasiński znany bloger (autor m.in. chomiksa) i specjalista w branży nowych mediów.

W Internecie ruszyła społeczna inicjatywa www.powiedznie.org Sprzeciw dotyczy cenzurowania reklam telewizyjnych. Impulsem był zakaz emisji reklam Axe przed godziną 23, wydany przez KRRiT. Odzew jest zaskakujący - na YouTube zakazane spoty obejrzało już ok. 80 tysięcy internautów. Komentarze są jednoznaczne - nie rozumiemy dlaczego ocenzurowano te reklamy.

Równocześnie na Mojej Generacji pojawił się profil ocenzurowanego manekina, który inicjuje dyskusje na temat cenzury i wolności mediów. Odzewu ze strony KRRiT brak. Artur Kurasiński zapowiada, że ocenzurowanych spotów jest więcej. Zamierza sukcesywnie dodawać je na swojej stronie.

"Ocenzurowali mnie w telewizji. Na szczęście Internet jest wielką oazą wolności. Możecie tu obejrzeć zakazane reklamy, które strażnicy moralności zablokowali dla szerokiej publiczności. Powiedz "nie" cenzurze!" - widnieje w profilu manekina na Mojej Generacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.