Facebook Google+ Twitter

Manewry Śląskich Przedsiębiorców on-line i przez GPS

Tym razem "Manewry" będą relacjonowane on-line na żywo nie tylko przez internet i dla telefonów komórkowych, ale również, po raz pierwszy w Polsce, za pomocą systemu satelitarnej nawigacji GPS i map Google.

Będziemy w powietrzu... / Fot. Podbeskidzka Grupa FotograficznaManewry to z zasady sprawdzenie gotowości, równie istotne w wojsku jak i w biznesie. Tu i tu liczy się strategia, ciągła mobilizacja i gotowość, umiejętność dostosowania się do warunków, znajdowanie optymalnych rozwiązań pozwalających na zwycięstwo, walka o przetrwanie a także zastosowanie w działalności elementów gry. Dlatego formuła manewrów spotkała się z aprobatą Śląskich Przedsiębiorców.

Będziemy na wodzie... / Fot. Podbeskidzka Grupa FotograficznaManewry to wyjście naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu doświadczeniami związanymi ze sportami ekstremalnymi, przygodą w szkole przetrwania i integracyjnymi grami w terenie, fascynacji pojazdami militarnymi, samochodami terenowymi itp.

Pod wodą też się pewnie znajdziemy... / Fot. Podbeskidzka Grupa FotograficznaW przyjętej przez organizatorów "Manewrów" formule, elementy militarne łączą się z typowo offroadowymi (samodzielna jazda samochodami terenowymi), które też są przecież nie obce żołnierzom. W organizację manewrów aktywnie włącza się 18. Bielski Batalion Desantowo-Szturmowy im. kpt. Ignacego Gazurka, co gwarantuje ich wysoki poziom i wiele atrakcji.

Obserwacja "Manewrów" na żywo przez www i WAP

Będziemy na lądzie... / Fot. Podbeskidzka Grupa FotograficznaOrganizowane przez Regionalne Centrum Biznesu oraz Adventure-Poland
"Manewry" są imprezą zamkniętą adresowana tylko do członków i przyjaciół Śląskiego Klubu Biznesu. Korzystając ze zdobyczy technicznych i technologicznych każdy niezrzeszony a zainteresowany manewrami będzie miał możliwość wirtualnego udziału w manewrach i śledzenia całego ich przebiegu na monitorze komputera lub wyświetlacza telefonu komórkowego.

Tym razem, po raz pierwszy w Polsce zrealizowana zostanie bezpośrednia publiczna relacja dostępna do odbioru na żywo przez użytkowników komputerów i telefonów komórkowych z równoległym określeniem dokładnych pozycji reportera, trasy przemieszczania się w terenie oraz lokalizacji miejsc i wydarzeń na mapach cyfrowych z wykorzystaniem systemu nawigacji satelitarnej GPS.

Będziemy na pokazach grup ratowniczych... / Fot. Podbeskidzka Grupa FotograficznaWedług zapowiedzi Łukasza Jackiewicza, specjalisty d/s platform mobilnych grupy iTTv "Manewry 2008" zobaczymy na żywo z ziemi, wody i powietrza, czyli praktycznie z każdego miejsca w którym będą odbywały się gry wojenne Śląskich Przedsiębiorców.

Platforma multimedialna na której zostanie zrealizowany przekaz z satelitarną lokalizacją GPS
jest na co dzień wykorzystywana przez zachodnie stacje TV oraz służby ratunkowe a użyta ostatnio w czasie Olimpiady w Pekinie z wielkim trudem mogła pomieścić gigantyczne ilości logowań internautów.

W błocie też pewnie będziemy... / Fot. Podbeskidzka Grupa FotograficznaDo realizacji przekazu audio-video użyte zostaną multimedialne telefony komórkowe i palmtopy z zaimplementowanymi usługami pakietowej radiowej transmisji danych 2,5 i 3G oraz strumieniującą bezpośrednio do dedykowanego serwera platformy
Flash Media Streaming, autonomiczna kamera IP .

Czas i miejsce

Będziemy na strzelnicy... / Fot. Podbeskidzka Grupa Fotograficzna6 września 2008, o godz. 14.00 w Międzyrzeczu Górnym k/ Bielska-Białej rozpoczną się kolejne, już 6 "Manewry Śląskich Przedsiębiorców"

Bezpośrednia relacja on-line wraz z mapami lokalizacyjnymi ukazującymi na żywo
aktualne miejsce pobytu ekipy reporterskiej dostępna będzie od godziny 14 na oficjalnej stronie "Manewry 2008", oraz mobilnie przez mobiTV iTTv.
Aktualnie trwa już odliczanie na stronie Grupy iTTv.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.