Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9305 miejsce

Manhunt Poland 2011. Szansa dla Błażeja Stankiewicza z Gdańska

Może tym razem Polak zdobędzie tytuł MANHUNT INTERNATIONAL. 22-letni gdańszczanin otrzymał właśnie taką szansę. Powodzenia!

22-letni gdańszczanin Błażej Stankiewicz został oficjalnie ogłoszony przez portal „Z Archiwum Miss” (www.zarchiwummiss.eu) polskim reprezentantem na światowym konkursie „MANHUNT INTERNATIONAL 2011”.

Konkurs ten jest najbardziej prestiżowym z regularnie odbywających się konkursów męskiej atrakcyjności na świecie. Jego tradycja sięga roku 1993. Wtedy odbył się w Australii z udziałem kandydatów z 24 krajów. W ubiegłorocznym konkursie na Tajwanie było ich już aż ok. 50. Jest to najstarszy międzynarodowy konkurs tego typu. Nie od dziś wiadomo, że tradycja zobowiązuje i świadczy o prestiżu. Polska w konkursie „Manhunt International” jak dotąd była reprezentowana niestety zaledwie trzy razy. Po raz pierwszy w roku 1997 przez laureata konkursu Mister Poland 1996 Kamila Karaska. Wówczas finał odbywał się w Singapurze. Następnie reprezentował Polskę w 2002 r. Janusz Wojsiewicz. Od roku 2010 uprawnienia do wyboru i wydelegowania polskiego reprezentanta posiada portal „Z Achiwum Miss”. Organizator międzynarodowego konkursu zaproponował bowiem portalowi przyjęcie funkcji przedstawiciela konkursu na Polskę. Jest to zarówno wyzwanie jak i honor. Internetowa strona będąca skarbnicą wiedzy o polskich konkursach piękności – stała się czymś więcej.

W ubiegłym roku tytuł „Manhunt Poland” należał do Mariusza Dobosza z Lublina. W tym roku wybór polskiego reprezentanta padł na czołowego modela agencji „Om model Management” dla której Błażej Stankiewicz pracuje od kilku lat.

„Manhunt Poland 2011” jest szatynem o brązowych oczach i mierzy 190 cm wzrostu. Szef portalu „Z Archiwum Miss” Jarosław Załęgowski stwierdza: „Aby zostać Manhunt Poland oprócz zwrócenia na siebie uwagi własnymi dokonaniami w np. modelingu - niezbędnym jest poczucie odpowiedzialności reprezentowania kraju. Musi to być ktoś atrakcyjny, sympatyczny i odważny”.

W tym roku wybór padł właśnie na Błażeja Stankiewicza i kto wie, może to on sięgnie po miano
„MANHUNT INTERNATIONAL”! Strój narodowy dla delegata przygotowuje prawdziwy pasjonat historii Krzysztof Buława. A oprawę fotograficzną zapewniają profesjonaliści ze świata polskiej mody (m.in. Anna Rygielska). Tegoroczny finał konkursu "MANHUNT INTERNATIONAL" przewidziany jest na listopad tego roku.


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Laura
  • Laura
  • 17.07.2011 18:14

Są setki przystojnych MĘŻCZYZN nie chłopców - bo przecież prawdziwych mężczyzn szukają w tym konkursie. Naprawdę żałosne jeśli Polska może się tylko kimś takim pochwalić. W porównaniu z pozostałymi kandydatami jak zwykle nasz kraj wypada słabo i żałośnie. Typowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria
  • Maria
  • 15.07.2011 20:57

Pomyłka? To chyba gustujesz w facetach z brzuchem i w tureckich swetrach i obowiązkowo wąs sumiasty. Kup sobie okulary Laura

Komentarz został ukrytyrozwiń
Laura
  • Laura
  • 15.07.2011 17:10

Ten Błażej to jakaś pomyłka! Jeśli tak ma wyglądać przystojny facet to śmiech. Toż to jakiś gej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.