Facebook Google+ Twitter

Maniacy radiowi z Kalisza dzieciom

W Dniu Dziecka, radiowcy z Kaliskiego Klubu Maniaków CB-Radio, zorganizowali kolejne prezenty dla dzieci z domu dziecka w Liskowie. Radiowcy zakupili dla sprzęt sportowy. Wszystkie upominki przekazaliśmy dzieciom podczas pikniku zorganizowanego przez wychowanków.

Wspólne foto maniaków z Kalisza / Fot. Piotr AndrzejakNa imprezę zorganizowaną przez wychowanków domu dziecka przybyli sponsorzy i władze powiatu,
na czele ze starostą Kaliskim panem Krzysztofem Nosalem. Najmłodsi mogli przejechać się wozem strażackim, bryczką zaprzęgniętą w dwa konie czy pięknym i lśniącym motorze. Nie zabrakło również zmagań sportowych, takich jak gra w piłkę nożną. Zagrali zaproszeni goście kontra wychowankowie, którzy wygrali 2:0.
Wspólne zabawy / Fot. Piotr Andrzejak
Duża frajdą, nie tylko dzieci, ale i dorosłych był wóz strażacki. Najmłodsi mogli ugasić symulowany pożar z działka strażackiego. Zaproszeni goście mogli obejrzeć kilka scenek zorganizowanych przez wychowanków domu dziecka, a poświęconych życiu codziennemu dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również wspólnych zabaw, w których brał udział starosta kaliski Krzysztof Nosal. Dzieci, jak i dorośli, byli bardzo zadowoleni z wczorajszej imprezy.


Zobacz także fotogalerię ze spotkania!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.