Facebook Google+ Twitter

Maniewski Night with Novika w Plaży

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-30 10:31

3 grudnia w krakowski klubie Plaża odbędzie się wydarzenie podczas której połączona zostanie muzyka elektroniczna, wokal Noviki, wizualizacje, zapachy i grafiki z kolekcją fryzur Maćka Maniwskiego.

Maniewski Klub Fryzjerski lubi zaskakiwać, tym razem będzie to innowacyjny projekt: połączenie świata muzyki, obrazów, zapachów oraz mody i stylu. Dzięki tym wszystkim czynnikom przeniesiemy Was w świat iluzji i fantazji – świat marzycieli. Bajkowe stroje oraz fryzury, które zostaną zaprezentowane 3 grudnia inspirowane są książką „Alicja w krainie czarów”. Tak też będzie podczas całej imprezy: mroczno i zarazem bajkowo, zmysłowo i naturalnie. Pragniemy zaangażować Wasze wszystkie zmysły, bo tylko tak naprawdę możemy odciąć się od przyziemnych spraw, wsłuchać w samego siebie i choć na chwilę prawdziwie pomarzyć.
Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Nowicka czyli Novika, doskonale znana wszystkim z zespołu Futro, czy ze współpracy z takimi artystami, jak Smolik, Fisz czy 15 Minut Projekt. Dla innych lepiej kojarzona z klubowych parkietów i kolektywu dj’skiego Beats Friendly lub działalności radiowej na falach Radiostacji, Radia BIS, czy obecnie Roxy FM.

DJ’s:

NOVIKA ( voc. ) +

MR LEX & RAWSKI / Beats Friendly

MEG COCAINE

SENTHIA


Data: 3 grudnia/ piątek

Start: 21:00

Wejście: 15 pln/ z zaproszeniami free

Zaproszenia do zdobycia:
www.facebook.com/Maniewski.Klub.Fryzjerski
www.facebook.com/Klub.Plaza.Krakow

Miejsce:
Plaża Kraków
Ul. Ludwinowska 2
Kraków

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Maciek Maniewski
  • Maciek Maniewski
  • 07.12.2010 17:03

Serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji imprezy The Dreamers - Maniewski Night with Novika sponsorom, patronom i przyjaciołom, bez Was to wydarzenie nie było by tak wspaniałe. Dziękuję również wszystkim gościom, dzięki którym mogliśmy się doskonale bawić i dla których postanowiliśmy zrealizować ten event. Już w styczniu czeka nas kolejne, wielkie wydarzenie - otwarcie mojego nowego salonu. Wierzę, że tam również się spotkamy!

Tymczasem zapraszam Was na nasze strony:

www.facebook.com/Maniewski.Klub.Fryzjerski
www.picasaweb.google.com/maniewski1
www.youtube.com/maniewskiklub

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.