Facebook Google+ Twitter

Manifa zielarzy

Opublikowanie przez Ministerstwo Zdrowia nowej okrojonej listy leków dopuszczonych do obrotu w sklepach zielarsko-medycznych doprowadziło kolejną grupę zawodową do ostateczności.

19 maja 2010 r. w Warszawie na Placu Trzech Krzyży o godz. 11 wszyscy, którym bliska jest idea przetrwania sklepów zielarsko-medycznych mogą wyrazić swój sprzeciw przeciwko absurdalnym przepisom mającym na celu likwidację placówek oferujących tradycyjne zioła, co w konsekwencji doprowadzi do zaprzestania stosowania leków w naturalnej postaci.

Ministerstwo Zdrowia, poprzez stopniowe ograniczanie asortymentu sklepów zielarsko-medycznych, przyczynia się do wyeliminowania z rynku ponad tysiąca firm zajmujących się w sposób legalny obrotem ziołami.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (2):

Sortuj komentarze:

Oczywiście powinno być: do zaopatrywania się w zioła... - a nie od.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już gdzieś o tym pisałam, że jest to próba zlikwidowania konkurencji przez koncerny farmaceutyczne wespół zespół czyli ramię w ramie z aptekarzami. Dodam także, że pachnie mi to ograniczeniem swobód obywatelskich w temacie swobodnego wyboru miejsca od zaopatrywania się w zioła i preparaty ziołopochodne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.