Facebook Google+ Twitter

Manifestacja NOP w Gliwicach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-11 17:11

9 stycznia odbyła się manifestacja nacjonalistów z Narodowego Odrodzenia Polski w Gliwicach. Narodowcy pod antyniemieckimi hasłami, wznosząc okrzyki przeciwko Ruchowi Autonomii Śląska przeszli z pochodniami i flagami ulicami miasta.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Manifestanci pod pomnikiem Adama Mickiewicza.Fot. Dawid Gaszyński
Manifestanci pod pomnikiem Adama Mickiewicza.
Fot. Dawid Gaszyński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Pan Lesław trafił w sedno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dramat,żal....że o to musi upominać się NOP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdecydowany (+).

Dobrze, że są ludzie występujący przeciw depolonizacji Śląska. Nie we wszystkim popieram NOP ale tutaj zdecydowanie tak. Przeszedłbym się na taką manifestację gdybym był w okolicy. Szkoda, że nikt tutaj nie dyskutuje nad tym czy polskość Śląska jest zagrożona bo jest wiele jednostek, które tą polskość podważają i odciągają Polaków od Polski. Szkoda, że autor tekstu, choć dzięki mu, że wkleił tu tę relację zapomniał napisać choćby w lidzie po co była ta manifestacja. A była ona w obronie polskości Śląska. To nie jest wyszczególnione. Szkoda też, że NOP ma tak fatalną prasę (często słusznie) bo każda organizacja broniąca polskości Śląska jest na wagę złota a NOP zniechęca wiele osób. Drodzy panowie zastanówcie się czy taki gej niekatolik ale kochający Polskę i nienawidzący separatystów ślązakowskich nie mógłby działać razem z wami? Przecież tu cele mielibyście wspólne - dobro Polski.

Ja, jak mówię, gdybym tylko był w okolicy to wybrałbym się na ten marsz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku, http://www.youtube.com/watch?v=_-kUyOE6CB8

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaka ona? co najwyzej on. Relacja jest rzeczowa, i jeżeli nazi oznacza rzeczowość, to wszyscy powinnismy być nazistami. Inna sprawa że nie kupuję tego określenia. Nazi relacjonujący antyniemiecką akcję.. Co prawda kiedys słyszałem jakiegoś zawodowca od antyfaszyzmu, że polscy naziści sa antyhitlerowscy.. Nawet mi sie to spodobało. Kraina absurdów. Bo jeżeli nazi są antynazi, to znaczy że ktoś trzepie niezłą kasę na produkowaniu w mediach "nazistów". Co pozostawiam do przemyślenia. Podobnie jak słuszność klejenia etykietek bez oparcia w faktach (w tym wypadku - w relacji i fotoreportażu)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ona jest Nazi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst krótki, rzeczowy - 5
fotki bardzo dobre, tez 5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.