Facebook Google+ Twitter

Manifestacja Ruchu Poparcia Palikota w Warszawie

Nowe struktury regionalne Stowarzyszenia RPP na Pomorzu organizują grupowy wyjazd swoich zwolenników, w sobotę 27 listopada 2010 r. do Warszawy, na manifestację Ruchu Poparcia Palikota. Odbędzie się ona pod hasłem szybkiego wycofania naszych wojsk z Afganistanu.

20 listopada w jednej z sal budynku NOT w Gdańsku, odbyło się spotkanie członków pomorskiego regionu Stowarzyszenia RPP. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów, frekwencja tak dopisała, że wynajęta jedna z sal budynku NOT, przy ulicy Rajskiej okazała się zbyt ciasna. Następne spotkanie będzie organizowane już w większej sali. Na zebraniu członkowie stowarzyszenia podzielili się na kilka zespołów tematycznych i wybrali ich tymczasowych przewodniczących. Jest to ważne, ponieważ praca całego stowarzyszenia ma się oprzeć głównie na pracy w zespołach. W tym samym czasie trójka przedstawicieli pomorskich struktur gościła w Warszawie gdzie otrzymała informacje o planowanej 27 listopada manifestacji w Warszawie.

Region Pomorski Stowarzyszenia RPP organizuje w związku z powyższym grupowy wyjazd członków i sympatyków wraz z rodzinami. Będą podstawione dwa autobusy. Jeżeli chętnych będzie więcej istnieje możliwość podstawienia następnego. Można też jechać transportem własnym. Koszt przejazdu autobusem z Trójmiasta do Warszawy i z powrotem wyniesie ok 30 zł na osobę.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Nie trzeba być członkiem Stowarzyszenia, wystarczy zgadzać się z celem manifestacji. Kontakt mailowy rp.pomorskie@gmail.com

Więcej informacji na stronie regionalnej stowarzyszenia
http://www.rp.pomorskie.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.