Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8202 miejsce

Manifestacja w Poznaniu. 11.09.2001 i 10.04.2010 - dwie tragedie, jedno kłamstwo

"11.09.2001 – 10.04.2010 - dwie tragedie - jedno kłamstwo" - to jedno z haseł zachęcających do wzięcia udziału w manifestacji, która obędzie się 11 września w Poznaniu.

„11.09.2001 – 10.04.2010 DWIE TRAGEDIE – JEDNO KŁAMSTWO!” / Fot. mat.pras.W przesłaniu manifestacji, na stronie internetowej organizatorów, możemy przeczytać, że "Wydarzenia z 11 września 2001 w USA oraz 10 kwietnia 2010 w Polsce to przykłady jak medialno-polityczne układy na skalę międzynarodową potrafią zakłamać i zmanipulować prawdę".

"Ty - zwykły obywatelu - nie masz znać prawdy - masz wierzyć w oficjalną wersję i dalej spać spokojnie, byś nie zagrażał garstce pociągających za sznurki super bogatych i wpływowych
globalistów oraz ich odwiecznemu planowi Nowego Porządku Świata" - czytamy na stronie internetowej.

W planie manifestacji znajdziemy m.in. przemowę na temat manipulacji w sprawie tzw. „Katastrofy smoleńskiej” oraz o wielkim kłamstwie 9/11. Organizatorzy proszą o przygotowanie transparentów i banerów z hasłami takimi jak: "Smoleńsk 2010 - przestańcie kłamać, żądamy prawdy", "Apel do mediów i władz: Nie róbcie z nas idiotów! /Przestańcie kłamać" czy "Wypadek, wypadek, wypadek… – wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się prawdą (Goebbels)". Osoby zajmujące się organizacją proszą, aby podczas manifestacji nie dochodziło do akcentów rasistowskich ani antysemickich.

WTC i Katastrofa Smoleńska / Fot. mat.pras.O cel manifestacji zapytałem jej organizatora Mikołaja Rozbickiego.
- Przede wszystkim naszym celem jest skierowanie komunikatu zarówno do władz polskich, polskich mediów, jak i globalnej elity, że mamy już dosyć kłamstw i manipulacji, dotyczących najważniejszych wydarzeń na świecie. Dziś już każdy rozsądny człowiek wie, że wydarzenia z 11 września 2001 roku to jedno z największych i najbardziej bezczelnych kłamstw współczesnej historii, które posłużyło do walki z naszą wolnością.

Wydarzenia ze Smoleńska zaś są kolejnym przykładem działania globalnej elity. Pomimo licznych pytań, wątpliwości, nieścisłości i podejrzeń najważniejsi polscy przedstawiciele oraz media całkowicie pomijają najważniejsze kwestie. To co dzieje się wokół zamachów "terrorystów" z 11 września, jak i katastrofy Smoleńskiej pokazuje jak potężne siły są zaangażowane w tuszowanie prawdziwych kulis tych tragedii.

Czy w manifestacji mogą brać udział tylko osoby o jakimś konkretnym światopoglądzie?
- Nasza manifestacja nie ma nic wspólnego z jakimś konkretnym światopoglądem, religią, partią polityczną, czy ideologią. Ne ma sensu skupiać się na naszych różnicach w tym zakresie, ale trzeba zająć się konkretnymi tematami, problemami i szukać tego co nas łączy.

Manifestacja rozpocznie się w sobotę, 11 września, przed budynkiem Ratusza na Poznańskim Starym Rynku o godzinie 17.

Więcej przeczytasz tutaj(KLIKNIJ!)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Irek
 • Irek
 • 10.09.2010 20:36

Adam Lutostański
(...)czyli, że jaka była prawda wg tych panów? (...)

wg Były senator Mike Gravel USA (D-AK) i Richard Gage, AIA, założyciel Architects & Engineers for 9 / 11 Truth roamawiaja o wynikach badań naukowych

National Press Club w Waszyngtonie, 2:00 pm, czwartek, 09 września 2010

http://news.yahoo.com/s/usnw/20100907/pl_usnw/DC60870

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polka
 • Polka
 • 10.09.2010 18:48

Pewno, że się nie lubi bo odbiegają od tego co podają "niezależne" media czyli medialne prostytutki. Każdy zwolennik takich teorii jest szykanowany i ośmieszany. Dlaczego? Bo myśli samodzielnie, inaczej niż chciałaby góra i staje się niebezpieczny dla tych każących "poprawnie" myśleć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosc
 • Gosc
 • 10.09.2010 18:03

Adam Lutostański teorii spiskowych się nie lubi .

Komentarz został ukrytyrozwiń
nicpon
 • nicpon
 • 09.09.2010 11:48

Różne osoby mogą mieć różne domysły co do tego, jaka jest prawda. Nie zmienia to jednak faktu, że informacje podawane przez media z daleka wyglądają na "ściemę" - i właśnie przeciwko takim kłamstwom jest ta manifestacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
beren
 • beren
 • 06.09.2010 11:16

Anty NWO !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myślący
 • myślący
 • 06.09.2010 10:55

Adam włącz myślenie! To nie boli!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lubię nawet teorie spiskowe ale nie przyjmuje ich na wiarę.

"wydarzenia z 11 września 2001 roku to jedno z największych i najbardziej bezczelnych kłamstw współczesnej historii, które posłużyło do walki z naszą wolnością."

czyli, że jaka była prawda wg tych panów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.