Facebook Google+ Twitter

Manifestacja w Poznaniu. Kibice Lecha kontra Marsz Równości

Pod hasłem "Równe prawa to nie przywileje" przeszedł po raz siódmy w Poznaniu Marsz Równości. Przed nim odbyła się manifestacja szalikowców Lecha Poznań, którzy - jak twierdzili - sprzeciwiali się "gejowskiej propagandzie".

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Chłopak plus dziewczyna, normalna rodzina" - hasło szalikowców Lecha Poznań. Fot. Łukasz Gdak
"Chłopak plus dziewczyna, normalna rodzina" - hasło szalikowców Lecha Poznań. Fot. Łukasz Gdak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Karol Wicher
  • Karol Wicher
  • 21.11.2010 17:20

Aaaa, no patrzcie państwo. Pani Musiałek po pierwszych gadkach, gładkich niczym pupa niemowlaka (panów homo proszę się nie oblizywać) typu: "jak ludzie wychodzą na ulice po swoje prawa, zawsze jest więcej z tego problemów, niepotrzebnych sporów" dalej jednak nie umie zdzierżyć emocji ... i wychodzi szydło z worka: "Pierwsze co przychodzi do głowy całej tej homofobicznej hołocie to pieprz...e, a nie życie...". Pi**rzenie akurat jest tym co pierwsze przychodzi na myśl homoseksualistom. natomiast obelgi z gatunku "homofobiczna hołota", są nie na miejscu , bo mocno zaniżają poziom dyskusji, ponadto dobitnie pokazują rzeczywisty poziom tolerancji p. Musiałek dla osób o innych niż ona przekonaniach. Szczególnie , że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie stawiał swojej seksualności jako najważniejszego, wręcz kluczowego elementu życia społecznego. My normalni uważamy, że sfera seksualna jest prywatną sprawą człowieka i nie może być powodem dla przywilejów jakich domagają się homoseksualiści i pedofile. natomiast fakt domagania się przez nich tych samych praw co prawa normalnej rodziny, będącej fundamentem cywilizacji - to tępota lub/i zła wola

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz Brzezicki - jeśli powołuje się Pan na statystyki, to niech Pan to robi rzetelnie. Z nich bowiem wynika że to nie u heteroseksualnych dominują patologie społeczne ale wśród homoseksualnych środowisk. Statystycznie to homoseksualiści mają kilkakrotnie więcej partnerów seksualnych od heteroseksualistów, mają kilka razy więcej przygodnych relacji seksualnych, kilka razy krócej trwają ich homoseksualne związki i mają kilka razy więcej zdrad, rozstań i porzuceń, kilka razy więcej jest wśród nich chorych na choroby weneryczne oraz psychiczne, na AIDS, narkomanów, pedofilów, itd. Co do uprawnień przysługujących partnerom życiowym w związkach niemałżeńskich, prawie wszystkie można łatwo załatwić od ręki, w postaci testamentu, pełnomocnictwa ogólnego, pełnomocnictwa pocztowego, aktów notarialnych, dyspozycji bankowych lub na wypadek wypadku, itp. Że się komuś nie chce tego zrobić to jego problem a nie państwa czy społeczeństwa, może po prostu nie kocha swego partnera lub mu nie ufa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

uhh jak ja bym chciał być w takich momentach z Lechem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze: co to znaczy Kibice Lecha ? Kilku z przeciwnikow mialo szaliki, to znaczy ze cala manisfestacja byla zorganizowana przez kibiców ? Ktoś tu nie myśli trzeżwo. Po drugie: Patrząc na hasła, stanąłbym po stronie tzw kibiców, gdyż niestety nie jestem czarnoskórą lesbijską zydówką bez nóg. Po trzecie: Biedroń skoro tak kocha wszystkich i jest taki kochany i tolerancyjny, może by przeprosił w końcu Szymona Niemca za zagarnięcie JEGO manifestacji ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.11.2010 20:54

Świetne zdjęcia...

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przeczytajcie to: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ludzie wychodzą na ulice po swoje prawa, zawsze jest więcej z tego problemów, niepotrzebnych sporów. Lepsze są akcje społeczne, oparte o realne działania, wnioski, pisma, plakaty: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Robercie, a ustawą dopuszczona aborcja (wyjątkowe określone wyraźnie w ustawie przypadki) - zawsze jest dokonywana przez lekarzy? Nie, bo wielu powołuje się na własną moralność i odmawia. Aborcja, to jest teoretycznie o wiele poważniejsza kwestia więc tym bardziej problematyczne byłoby egzekwowanie na dłuższą metę i w "ciężkich" przypadkach tego rodzaju zapisów, bo tego właśnie nie reguluje żadna ustawa. Zatem tym bardziej lekarz ma prawo odmówić i to ze względów prawnych i osobistych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Łukaszu pisze Pan nieprawdę. Konkretnie- ten przykład chłopaka z Krakowa. Wystarczyłoby gdyby w piśmie do lekarza rodzinnego jakie każdy wypełnia wskazał osobę która należy zawiadomić o wypadku lub śmierci i op sprawie. Pan robi z tego problem. Szczytem demagogii jest zaś to epatowanie procentami. Czyli- na 40 000 stadionie Lecha na meczu z WKS było 2000 homoseksualistów 800 niepełnosprawnych cukrzyków? Molestujących? Pedofili? itd itd Gdzie tu rzetelność. Dwie sprawy są w artykule 1. świetne zdjęcia 2. przekaz słowny. Brawa dla autora że zachował umiar i obiektywizm. Jesteśmy w kraju wolnym i demokratycznym. Więc skoro Homoseksualiści mogą mieć marsze to i ich przeciwnicy też. Osobiście mam niechętny stosunek do zbyt agresywnych przedstawicieli jakiejkolwiek strony.Żeby uściślić do homoseksualistów zupełnie obojętny, traktuję ich jak każdą mniejszość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Galeria zarąbista. Ale tez 5* dla Łukasza Brzezickiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.