Facebook Google+ Twitter

Manipulacja Dziennika?

Niesamowicie dziwi mnie, jak łatwo Dziennik manipuluje informacjami o spotkaniu Janusza Korwin-Mikke we Wrześni. Jak bardzo ta gazeta chce zniszczyć tego polityka! Poświęcili mu prawie całą okładkę jednego z ostatnich wydań.

Zacznijmy od konkretnego stwierdzenia polityka na swoim blogu: - Nie chcę tylko, by pod przymusem "integrowano" dzieci tych rodziców, którzy sobie tego nie życzą. Tylko o to chodzi politykowi. Cały szum medialny wokół rzekomego obrażania niepełnosprawnych to tak naprawdę walka polityczna środowisk lewicowych z
Korwinem. Co smutne, cała akcja jest według mnie cynicznym wykorzystywaniem osób niepełnosprawnych do kampanii wyborczej...

"Dziennik" uwierzył zaś osobom związanym z SLD i Partią Kobiet (konkurenci polityczni!), a w ich ustach wypowiedź Korwina przekształciła się w domniemane stwierdzenie: - W klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od chorych. Do chóru krytykujących Korwina-Mikke dołączyło się PiS i PO, pojawił się on na okładce "Dz" jako okropny człowiek bez serca i posypały się komentarze zbulwersowanych ludzi.

Janusz Korwin-Mikke pozwał "Dziennik" do sądu, a oto treść jego oficjalnego oświadczenia:

Oświadczenie

W dniu dzisiejszym na łamach "Dziennika" ukazał się oszczerczy artykuł pisany najwyraźniej na zamówienie tworzącej się koalicji LiD-PiS, wkładający w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem i przekręcający pozostałe.

Oświadczam, że w dniu dzisiejszym składam przeciwko tej gazecie pozew z żądaniem odszkodowania w wysokości 1 miliona złotych - na fundusz pomocy dzieciom niepełnosprawnym.

Janusz Korwin-Mikke

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 17.03.2009 21:52

plus

a poza artem:

Droga Anno (anna.skiba) słowo przeciwko słowu mogło by być pod warunkiem że z owej sytuacji jest nagranie audio+video.

Jak widać na przykładzie Mariki (
Ja, Marika) jeśli coś jest nagrane to jeszcze (tak samo jak przy napisanym) trzeba to zrozumieć a do tego przydaje się zobaczenie całości wypowiedzi a nie dwu ostatnich zdań co gorąco polecam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a może to Korwin-Mikke wypiera się teraz swojej wypowiedzi? Twój artykuł jest za mało krytyczny. To jest sprawa z gatunku "słowo przeciw słowu" i tak naprawdę nie wiemy kto kłamie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

SebaND, o czym ty gadasz człowieku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

jeszcze tydzień temu bym na niego zagłosował , dziś jak dla mnie mogą go niszczyć ile zechcą, gdyż popiera legalizację zboczeń w Polsce

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.