Facebook Google+ Twitter

Manowar przyjedzie do Polski. Najgłośniejszy zespół świata wystąpi w Warszawie!

Amerykańska grupa muzyczna Manowar przyjeżdza do Polski. Po ubiegłorocznym, znakomicie przyjętym koncercie w katowickim Spodku, tym razem zagrają w hali Torwar w Warszawie. Koncert odbędzie się 16 stycznia 2016 roku.

Manowar / Fot. mat. organizatoraManowar to amerykański zespół muzyczny grający heavy/power metal, założony w roku 1980 przez Joeya DeMaio i Rossa The Bossa. W 1984 roku Manowar zostali wpisani do Księgi Rekordów Guinessa jako najgłośniejszy zespół świata. Pomimo tego, że zespół nie należy do tzw. mainstreamu muzyki metalowej, jest bardzo popularny. Posiada grupę oddanych fanów, którzy są określani mianem "Manowarriors" i "Immortals".

"Wychowywałem sie w sąsiedztwie wielu grup kulturowych. To była niesamowita mieszanka. Sam mam włoskie korzenie. Obok nas mieszkali Polacy, po drugiej stronie Ukraińcy, naprzeciwko Rosjanie. Stąd też od zawsze darzę Polaków miłością i szacunkiem. Miałem także kilka polskich dziewczyn, więc mogę mówić o Was tylko dobrze" - mówi basista Manowaru.

W ramach trasy "Gods And Kings World Tour 2016" zespół pojawi się 16 stycznia 2016 roku w Warszawie na Torwarze. Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 20:30.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Bilety w cenie od 189 zł można nabywać na stronach: www.prestigemjm.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne będą również bilety typu Fan Ticket – specjalnie przygotowane wejściówki, które z pewnością będą stanowić dodatkową pamiątkę dla fanów zespołu.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.