Facebook Google+ Twitter

Mapa użytkowników, czyli zobacz kto jest z nami

Kolejne nowości na stronach www.wiadomosci24.pl. Mamy dla Was nowe funkcjonalności: mapę zalogowanych użytkowników i "podgląd moderacji" dla autorów z trzecim piórem. Wciąż myślimy o kolejnych udogodnieniach...

Najważniejszą nowością jaką dziś wprowadziliśmy jest mapa aktualnie zalogowanych użytkowników. Co to oznacza? W każdej chwili można mapa obejrzeć, który z zarejestrowanych autorów jest zalogowany na stronach Wiadomości24.pl. Na razie wyświetlamy losowo wybranych pięć osób dla jednego miasta oraz tylko część miejscowości znalazło się na mapie. Jeśli chcecie, by wasz wizerunek pojawiał się na mapie musicie zdecydować jakie miasto stoi w profilu (nie może być np. Łódź/Warszawa).

Trzecie pióro to duża samodzielność!


Wczoraj po długiej dyskusji, której można było posłuchać na Skypie (to dopiero początek; ten kierunek będziemy utrzymywać, kolejne kolegium redakcyjne ogłosimy wcześniej, byście mogli tego posłuchać :) przyznaliśmy kolejne pióra. Trzecie pióro oznacza m.in., że autor może samodzielnie dodawać teksty do gazety (wspólnie z redakcją wybiera tylko dział). Autorzy z trzecim piórem otrzymali też dostęp do panelu moderacyjnego redakcji. Oznacza to, że mogą czytać jakie teksty przyszły do moderacji (oraz ich kolejne wersje), nie mają jednak dostępu do uwag jakie przekazujemy poszczególnym autorom.

Podobne, czyli jak wpisujemy Tagi!


Pewnie zauważyliście (jest wątek na Forum :), że pod niektórymi tekstami pojawiają się linki do tekstów pod hasłem "Warto przeczytać". Jak to działa? System wychwytuje podobne teksty z jednego działu (np. tylko Sport) i pokazuje linki do podobnych tekstów. Teraz ważna jest kolejność wpisanych Tagów, np. "Kubica", "F-1, "sporty motorowe", "Turcja". Oznacza to, że jeśli pojawi się inny tekst o Robercie Kubicy a na pierwszym miejscu będzie słowo kluczowe "Kubica" kolejny artykuł wyświetli się na liście "Warto przeczytać". A jeśli tagi zaczniemy od słowa "Turcja", system wyświetli też teksty o tematyce turystycznej.
WAŻNE. Wpisujecie Tagi w odpowiedniej kolejności: zdarzenie, potem dopiero miejsce.

Zmiana maila w profilu


Wielu prosiło o możliwość zmienienia adresu mailowego na inny niż ten, na który się rejestrowali. Spełniamy te prośby. Można to zrobić w swoim profilu w rubrykach: "email" i "email powtórz".

Inne nowości na pewno dostrzeżecie sami... Co widzicie? Czekamy na komentarze :)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

*blog / redakcja / nowe funkcje / trzecie pióro / mapa / mail * - błąd w jednym ze słów.
*Podobne, czyli jak wpisujemy Tagi!* ,*Wpisujecie Tagi w odpowiedniej *
- tagi od małej l.
*Zmiana maila w profilu* - błąd!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I proszę po poprawienie z "Sielce" na "Siedlce"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takich kosmetycznych poprawek będzie na pewno jeszcze kilka ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mapa super ale są błędy natury geograficznej. Tomaszów Mazowiecki został umieszczony gdzieś między Piotrkowem Trybunalskim a Radomskiem. Zdecydowanie należy poprawić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ba, skoro syn ma dwa miasta wpisane w profilu... Może kiedyś będzie mapa wg GPSu? To żony będą widzieć dane na mapie niezgodne ze złożonym oświadczeniem męża...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ups, chyba coś się zawiesiło? W Gdańsku pokazuje się od paru godzin ten sam układ towarzyski, a w Małopolsce widnieje na pierwszej pozycji mój syn, który właśnie jest w Gdańsku na imprezie, a nie przed kompem :) Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tak wogóle czekam na transmisje kolejnego kolegium bo nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest :-(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tam nawet jakbym był mieszkańcem Sieradza czy Piotrkowa to bym się prowincją nie nazwał ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Yyyyy od kiedy Sieradz jest prowincją?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale ekstra z tą mapą - widzę nareszcie dokładnie, skąd kto jest. Tylko Zakopane jakoś tak nie teges... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.