Facebook Google+ Twitter

Mapy HERE dostępne na Androidzie. Pobierz świetne mapy znane z Nokii Lumii

Już nie tylko posiadacze smartfonów Samsunga mogą korzystać z map HERE. Kilka dni temu producent poinformował, że mapy mogą pobrać również użytkownicy innych smartfonów z Androidem.

 / Fot. here.comNa stronie 360.here.com podano informację, że mapy Here pobierać mogą również użytkownicy innych smartfonów niż Samsung. Wcześniej mapy zostały udostępnione w sklepie Galaxy Apps dla posiadaczy smartfonów Samsunga. Mapy HERE początkowo dostępne były na smartfonach Nokia Lumia z systemem Windows Phone.

Co zrobić, by pobrać aplikację? Należy wejść na stronę HERE.com. Wcześniej trzeba umożliwić w smartfonie z Androidem instalowanie programów ze źródeł zewnętrznych.

Mapy są kompatybilne z urządzeniami z Androidem 4.1 i nowszym. Producent rekomenduje aplikację dla smartfonów z co najmniej 1 GB pamięci RAM i ekranem od 4 do 6 cali.

Czytaj także: Google umożliwia teraz logowanie do konta za pomocą klucza USB


Zaletą map HERE jest możliwość pobrania wybranego przez nas obszaru (np. Polski) i używanie całkowicie bezpłatnej nawigacji. W przypadku Google Maps korzystamy z map w trybie online, co związane jest z korzystaniem z transmisji danych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.