Facebook Google+ Twitter

Marcin Matysiewicz kandydatem na mistera

Jestem jednym z kandydatów na mistera Wiadomości24. Zapraszam do oddawania głosów na mnie.

Sonda

Oddaj na mnie głos w wyborach Miss/Mistera Wiadomości24.pl

Kilka słów o sobie. Mam na imię Marcin, a na nazwisko Matysiewicz. Mam 18 lat i uczę się w technikum mechaniczno-elektrycznym w Ełku o profilu technik elektronik. Chciałbym zostać ratownikiem medycznym albo fotoreporterem. Lubię, a nawet kocham, robić zdjęcia, słuchać dobrej muzyki i... eksperymentować w kuchni. Uwielbiam również jeździć rowerem (oczywiście, kiedy pogoda na to pozwala).

Z chęcią postaram się odpowiedzieć na wszystkie wasze pytanie.

OD REDAKCJI: Głosowanie - zgodnie z regulaminem, rozpoczynamy 9 listopada o godzinie 00.01. Wszystkie wcześniejsze głosy nie będą brane pod uwagę i zostaną wykasowane. Aby brać czynny udział w głosowaniu, należy mieć uzupełniony swój profil i pod artykułem, w komentarzach do osoby, na którą głosujemy wpisać: ODDAŁEM GŁOS - dzięki temu chcemy zminimalizować możliwość oszukania wyników.

Ja podczas fotografowanie jak, że pięknego widocznego na drugim planie "drapaka". Rozlewiska Wissy - prawego dopływu Biebrzy. / Fot. Mariusz Fadrowski Przyczajony snajper wyszukuje swojej ofiary :D / Fot. Marcin Kromarek :) / Fot. Marcin Kromarek :) / Fot. Marcin Kromarek To moje nowe cacko :P / Fot. J.Strzała

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Łukasz Z --> beż gumofilców to nawet nie było mowy się wybierać na ten plener :D i tak w niektórych miejscach przydały by się wtedy wodery, ale nie posiadałem takich :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mocna ta fotka w gumofilcach ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaśka to twoje "protasi" jest super, mam nowe słówko , mogę przed młodymi zaszpanować. Bawcie się tylko żeby to zbyt długo nie trwało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu, coś myślimy o tych Mateuszach... :D. Mi też się przed chwilą zdarzyła taka gafa z tym imieniem, za co bardzo przepraszam :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kobieca niezaspokojona... ciekawość :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha ha:D
Livia na tropie afery dilerskiej:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już wiem kto jest tym dilerem :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Pawle, masz w tym zasługi;p
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz - nie poznaję Cię :)) Dorastasz :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Olu, ale o to właśnie chodzi, że to nie jest żaden profesjonalny konkurs tylko zabawa, że się tutaj znamy, że jesteśmy w swoim gronie. To tak jakby zrobić konkurs na miss i mistera w szkole. Priorytetem jest nauka, ale trzeba się też bawić:) He he.

Gdyby to był kącik wzajemnej adoracji, to byśmy nie zapraszali wszystkich do udziału w zabawie. A osób nie wypowiadających się tutaj, a mogących głosować jest wielokrotnie więcej, niż tych którzy w tym temacie są aktywni..

=)
Więcej dystansu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.