Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2308 miejsce

Marcin Miller(Boys): "Miłość to jest coś najważniejszego w życiu"

Przed koncertem Łódź Disco Fest rozmawiałem z Marcinem Millerem z zespołu Boys. Czy zespół gra na weselach? Z kim Marcin chciałby zaśpiewać w duecie? Czym dla niego jest szczęście? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedź czytając wywiad.

Marcin Miller podczas występu na Juwenaliach Suwalskich 2016// https://www.facebook.com/marcinmillerboys / Fot. mat. zespołu - zgoda od artysty

"Zawsze miałem "pociąg" do muzyki"


Wielu z naszych Czytelników śledzi losy Twojej kariery. Ale tak naprawdę niewielu z nas wie, jak właściwie się ona zaczęła. Czy już jako dziecko chciałeś zostać gwiazdą sceny?
- Na pewno wszystkie informacje na temat początków naszej kariery można znaleźć na naszej stronie internetowej www.boys.art.pl. Pamiętam, że zawsze miałem "pociąg" do muzyki. Już od przedszkola brałem czynny udział w akademiach. Nie wiem czy młodzież i dzieci wiedzą co to takiego jest, ponieważ po 1989 roku szkolnictwo się trochę zmieniło. Teraz mamy inny ustrój polityczny, gospodarczy. Gdy chodziłem do szkoły były akademie. Każdy musiał chodzić w jednakowych mundurkach, a jak ktoś miał lepszy np. długopis to był dyskryminowany przez inne dzieci. Po 1989 roku skończyłem szkołę, myślałem, że będę pracował bo wtedy tak było, że Państwo zapewniało pracę, a tu się okazało, że Marcin Miller jej nie ma. Przez parę lat miotałem się w naszym kraju. Mieszkałem z rodzicami w malutkim mieszkanku. Rodzice zajmowali jeden pokój, a ja z żoną i dwójką dzieci drugi. Nie widząc świetlanych perspektyw postanowiliśmy z chłopakami z Prostek, z małej wsi w województwie warmińsko-mazurskim, że założymy zespół muzyczny. Zaczęliśmy grać na weselach, na dożynkach i tak już to trwa od 26 lat. (śmiech) Dziś jesteśmy po raz trzeci w Atlas Arenie w Łodzi na wielkim koncercie. Fajnie się to wszystko potoczyło i co mogę jeszcze powiedzieć? Dziękuję wszystkim fanom.
Zespół Boys///www.boys.art.pl / Fot. www.boys.art.pl
Czy nadal zespół Boys gra na weselach?
- Nasze koncerty trwają około 50 minut. Na weselach też gramy, ale tu czas naszego występu to mniej więcej 30 minut. Wyznam, że gramy za potężną kwotę, bo ja bym w życiu nie zapłacił tyle pieniędzy. (śmiech) Czytając komentarze ludzi, którzy byli na takim weselu widzę, że była to mega niespodzianka i ludzie byli bardzo zadowoleni. Najczęściej nasz występ na takiej imprezie jest prezentem od rodziców dla pary młodej lub od pana młodego dla żony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.