Facebook Google+ Twitter

Marcin Wyrostek i Tango Corazon Quintet w Krakowie

Koncert odbędzie się już 11 kwietnia w Kinoteatrze Uciecha przy ul. Starowiślnej 16 w Krakowie.

plakat reklamujący / Fot. Materiał promocyjnyWystęp wirtuoza akordeonu, zwycięzcy II edycji programu Mam Talent zapowiada się bardzo interesująco. Efektowne koncerty promujące debiutancką płytę wypadały świetnie. Na każdy z nich przybywał zawsze komplet publiczności. Wielu osobom nie udawało się znaleźć wolnego miejsca.

Poprzednie występy zebrały świetne recenzje zarówno wśród znawców tematu jak i laików przybyłych ze względu na popularność Marcina Wyrostka w mediach. Promowana od 19 grudnia płyta - Magia Del Tango zdążyła osiągnąć już miano platynowej (ostatnio nominowano ją do Fryderyków). Wszystkie te elementy z pewnością wróżą genialny występ również w Krakowie.

Repertuar grupy oparty będzie głównie na muzyce Astora Piazzoli. Znajdą się również elementy z twórczości Richarga Galliano. Możemy spodziewać się więc niezwykle żywiołowych tang argentyńskich pełnych ekspresji, elektryzujących. "Nostalgia, wzniosłość , brawura i mistrzostwo" - to tylko niektóre określenia charakteryzujące występy grupy. Ciekawe może okazać się połączenie gry kwartetu z pojawieniem się grupy tanecznej, wizualizacją multimedialną oraz przeplataniem utworów z poezją.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Bilety w cenie 60/70 zł do nabycia w kasach.

Serdecznie zapraszam!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Byłem na koncercie Marcina, chyba 3 lata temu w Koszalinie. Szczególnie podobały mi się jego wariacje na temat "Oczy czarne"... :) Koncert był darmowy, po prezentacji akordeonów pewnej światowej... firmy produkującej ten instrument. Testowałem osobiście kilka egzemplarzy z prezentowanych instrumentów... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Usunąwszy komentarz przyczyniłem się do niespamowania serwisu link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.