Facebook Google+ Twitter

Marcin Wyrostek wystąpi na zaproszenie Fundacji Połączeni Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na koncert Marcina Wyrostka, który rozpocznie się 9 listopada o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Plakat koncertu / Fot. mat. organizatoraWystęp Marcina Wyrostka w Muzeum Miasta Łodzi 9 listopada o godz. 19 to okazja do spotkania z fenomenalnym akordeonistą. Zwycięzca II edycji programu "Mam Talent" emitowanego na antenie TVN-u (jak możemy przeczytać na Wikipedia.pl) jest absolwentem i wykładowcą Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, wykładowcą w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu oraz nauczycielem gry na akordeonie w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego i drugiego stopnia w Zabrzu. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach. Jest także członkiem Śląskiego Kwintetu Akordeonowego działającego przy Katedrze Akordeonu Akademii Muzycznej w Katowicach.
16 grudnia 2009 odbyła się premiera jego pierwszego albumu zatytułowanego "Magia Del Tango". 15 listopada 2011 roku premierę miał jego drugi album pt. "Marcin Wyrostek & Coloriage". Oba albumy w bardzo krótkim czasie uzyskały status platynowej płyty.
Marcin Wyrostek z zespołem Tango Corazon - "Libertango"

Warto spędzić ten listopadowy wieczór w Muzeum Miasta Łodzi i na żywo zobaczyć i posłuchać artysty, dzięki któremu cała Polska pokochała brzmienie akordeonu.
Przed występem widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.
Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefie Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Rewolucji 1905 r. 78/80.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.