Facebook Google+ Twitter

Marcinkiewicz z Giertychem planują stworzyć własny think- thank

Według "Wprost" Kazimierz Marcinkiewicz wraz z: Michałem Kamińskim i Romanem Giertychem chcą stworzyć własny think- thank.

"Z nieoficjalnych informacji wynika, że wkrótce mogą powołać własny instytut – rodzaj think tanku, który ma sprowadzać do Polski wybitnych ekspertów zagranicznych, najgłośniejsze nazwiska w międzynarodowej debacie publicznej. Instytut ma organizować dyskusje, panele i wykłady z ich udziałem. Tematyka szeroka – gospodarka, polityka, nowe wyzwania."- czytamy we "Wprost"

Po ostatnim głosowaniu w sprawie związków partnerskich konserwatywny frakcja w PO stała się języczkiem uwagi opinii publicznej. Ze względu na efektowny spór z Donaldem Tuskiem, powstało wrażenie, że Jarosław Gowin stał się liderem tej frakcji. Jest to nieprawda; równie silną pozycję ma tam Radosław Sikorski. Szef MSZ od dawna prowadzi zakulisowe
rozmowy z Michałem Kamiński oraz Romanem Giertychem na temat ich wspólnej przyszłości politycznej. Jedni mówią, że panowie chcą powołać nową partię polityczną; drudzy tak jak Jadwiga Staniszkis, że czekają na potknięcie Tuska, aby przejąć władzę w PO.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.