Facebook Google+ Twitter

Marczuk-Pazura przekonana o swojej niewinności

"Pani Weronika Marczuk-Pazura jest przekonana o swojej niewinności, czego bedzie dowodziła w dalszym postepowaniu przed niezawisłym sądem" - czytamy w oświadczeniu, które do mediów wysłała jej przedstawicielka Joanna Bastrzyk.

Weronika Marczuk-Pazura (C) w drodze na rozprawę przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Mokotowa / Fot. PAP"Weronika Marczuk-Pazura nie przyjęła łapowki, lecz wynagrodzenie należne kancelarii za obsługę prawną" - dowiadujemy sie z pisma. "Kancelaria Weroniki Marczuk-Pazury oficjalnie reprezentowala spółkę Estate Management Poland Ltd. Pani Weronika dzialala na zlecenie i w imieniu przedstawicieli spółki, znanych jej wcześniej. Podjęła się ona wyłącznie obsługi prawnej inwestora, ktory miał przystąpić do przetargu" - czytamy dalej w tekście oświadczenia.

"Mimo całej przypisywanej pani Weronice mocy, zwracam Państwa uwagę na to, iż nie ma
możliwości korumpowania publicznej aukcji prywatyzacyjnej" - konkluduje w piśmie Joanna Bastrzyk.

Pełny tekst oświadczenia można przeczytać TUTAJ

Była żona aktora Cezarego Pazury, bizneswoman i jurorka programu "You can dance" podejrzana jest o przyjęcie korzyści majątkowej w zamian za pozytywne rozstrzygnięcie procesu prywatyzacyjnego Wydawnictwa Naukowo-Technicznego. W zeszłtym tygodniu zostałą zatrzymana przez CBA. Od sobotniego wieczoru jest już w domu. Kaucja wpłynęła w tym samym dniu, w którym została ogłoszona jej wysokość. Gdyby pieniądze nie wpłynęły kobieta spędziłaby w areszcie trzy miesiące. Według śledczych Marczuk-Pazura żądała 450 tys. zł łapówki, z czego otrzymała pierwszą część w wysokości 100 tys. zł. Grozi jej za to do ośmiu lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

jakoś mi to nie pasuje do jej wizerunku, wydaje się taką porządną, miłą babką, no cóż pozory jak widać mylą, chociaż wiemy: domniemanie o niewinności - dopóki nie będzie prawomocnego wyroku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiadomo, nie można nikogo osądzać, zanim nie zostanie prawomocnie skazany...
ale tak sobie myślę, jak bardzo poszerzyłby perspektywy pani Marczuk taki pobyt za kratami..
ile pomysłów.. jak wiele inspiracji..
a nuż wyjdzie z tego "You can dance zza krat'?

Komentarz został ukrytyrozwiń

no no.. nieźle..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.