Facebook Google+ Twitter

Marek Bukowski o tajemnicach z… telewizora

Wielkiej sławy aktor, debiutujący w roli prowadzącego program TV. Od kilku tygodni zastanawia się i pogłębia tajniki, „Czego pragną kobiety?“. Dziś odkrywa tajemnice powstania programu, a to wszystko dla W24.pl

Aktor Marek Bukowski od kilku tygodni sprawdza się także w roli prowadzącego program na antenie Polsat Café. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Piotra Karwasza, asystenta aktora Marka Bukowskiego.Aktor Marek Bukowski od kilku tygodni sprawdza się także w roli prowadzącego program w Polsat Café. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Piotra Karwasza, asystenta aktora Marka Bukowskiego.Nowy program na antenie POLSAT CAFÉ. Prowadzący, Marek Bukowski wraz ze swoją żoną, Ewą zaprasza do studia programu osoby publiczne. W ich towarzystwie, oczywiście z odrobiną dobrego humoru zastanawia się nad psychiką i pragnieniami kobiet. Ciekawe, pełne różnych poglądów pogawędki, a śmiechu co nie miara.

POLSAT CAFÉ, piątek, godz. 21:30

W24.pl:Skąd wziął się pomysł na powstanie programu "Czego pragną kobiety"?

Podczas luźnej rozmowy z przyjaciółmi stwierdziliśmy, że w Polsat Cafe, kanale, który jest skierowany głównie do kobiet, nie ma punktu widzenia prawdziwych facetów i postanowiliśmy to zmienić. Temat jest właściwie niewyczerpywalny i nie wiem, czy kiedykolwiek uda się stwierdzić, że my – faceci, wiemy czego kobiety naprawdę chcą. Możemy jednak próbować. Wydaje mi się, że dla kobiet bardzo interesujący jest sposób rozumienia ich potrzeb przez mężczyzn.

W24.pl:Kto był pomysłodawcą?

Pomysł jest mój ale rozwinięty został i ubarwiony przez scenarzystę Kacpra Szymańskiego i Łukasza Sychowicza. Tak naprawdę to chyba życie i doświadczenia w relacjach damsko-męskich podsunęło nam ten pomysł. Pytanie „Czego pragną kobiety?” zadajemy sobie od stuleci prawie każdego dnia.

W24.pl:Do jakich odbiorców reality-show jest kierowane?

Do każdego kto chce się dowiedzieć czego pragną kobiety. Nie chcemy kierować programu do konkretnej grupy odbiorców, myślę że program będzie interesujący dla wszystkich ceniących sobie dobrą zabawę, ciekawe wypowiedzi interesujących gości i dobry humor.

W24.pl: Czy są transmitowane powtórki programu?

Tak, w soboty o 14.30 i we wtorki o 14.00

W24.pl:
Według czego wybiera Pan gości do programu?


Staram się żeby każdy był inny i prezentował odmienny punkt widzenia. Zapraszamy gości interesujących z ciekawym podejściem do życia i tematyki programu. Każdy odcinek dotyczy innej sfery życia. Staram się również aby goście uchylili rąbka tajemnicy z własnych doświadczeń.

W24.pl:Jak czuje się aktor w roli prowadzącego program?
Cieszy się, że ma nowe wyzwanie. Staram się nie ograniczać tylko do bycia aktorem, piszę scenariusze, sprawdzam się jako reżyser i producent. Jestem dość energicznym człowiekiem i lubię sprawdzać się w nowych sytuacjach.

W24.pl:Ile odcinków show jest zaplanowanych?
Na razie będzie 10, a potem zobaczymy.

W24.pl:
Czuje się Pan lepiej jako aktor, czy prowadzący?


Proszę zapytać mnie o to za jakiś czas. Jesteśmy po emisji pierwszego pilotażowego odcinka o tematyce zakupów, dwa kolejne są nagrane. Najbliższy będzie emitowany w piątek 19 października o 21.30 w Polsat Cafe. Myślę, że prowadzenie programu „Czego pragną kobiety?” jest również ciekawym wyzwaniem i daje mi sporo satysfakcji, ale ciągle jeszcze zbieram doświadczenia.

W24.pl:
Czego oczekuje Pan od programu?


Dobrej zabawy, nowych wyzwań i doświadczeń. Przy okazji pracy nad każdym odcinkiem spotykam interesujących ludzi, a to lubię.

W24.pl:Czy Pani Ewa pojawiła się w programie gościnnie, czy systematycznie będzie występować?

Zapraszam ją do każdego odcinka - zobaczymy jak długo wytrzyma ze mną w tym nowym wyzwaniu, a na poważnie, myślę że Ewa daje sobie doskonale radę i odnajduje się w nowej roli.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.